Jump to content



Monitor TV 24" ή 27"


adpanos

Recommended Posts

Πάμε Πρώτα σε LED VA BLACKLIGHT

BenQ EW2430 | Skroutz.gr

η κανονική τιμή είναι 250 εδώ στην ρουμανία επίσης θα σου ποστάρω και αλλες από

ρουμανικο μαγαζί γιατι skroutz δεν της έχει!

BenQ BL2400PT 24 inch wide glossy black Monitor LED - PC Garage

BenQ EW2420 24 inch 8 ms wide black Monitor LED - PC Garage

επίσης μπορείς να πας στο xe.com να πατίσης RON και να τα κάνεις σε ευρό πόσο βγαίνει

αλλά ενδικτικα 900 lei είναι 210 ευρώ τώρα όμως για ελλάδα δεν ξέρω που θα βρεις!

ΣΥΝΕΧΙΖΩ

IPS LED:

Asus ML239H | Skroutz.gr

Dell UltraSharp U2312HM | Skroutz.gr

LG IPS236V-PN | Skroutz.gr

Dell UltraSharp U2412M | Skroutz.gr

Hazro HZ27WC 8-Bit 27" LED Widescreen Professional Monitor - Black [HZ27WC_noneglass]

Παμε και σε LCD

VA PANEL:

Samsung SyncMaster F2380M 23" | Skroutz.gr

S-IPS:

HP ZR24w | Skroutz.gr

IPS:

Dell Ultrasharp U2311H | Skroutz.gr

Asus PA246Q 24 inch 6 ms black Monitor LCD - PC Garage

Dell UltraSharp U2410 | Skroutz.gr

HP LP2475w | Skroutz.gr

Link to comment
Share on other sites

Για δωσε κανα λινκ ,αν και νομιζω οτι θα είναι εκτός budget

Games σε 27"? Σου λειπει τοσο πολυ αυτη η αναλυση και νιωθεις οτι η καρτα σου δεν ζοριζεται αρκετα? Για μενα 24" ειναι αρκετες και οπως λεει ο sfirculitu ειναι αλλη ποιοτητα σε IPS-VA πανελ που δεν σου λειπουν οι 27"

Link to comment
Share on other sites

Games σε 27"? Σου λειπει τοσο πολυ αυτη η αναλυση και νιωθεις οτι η καρτα σου δεν ζοριζεται αρκετα? Για μενα 24" ειναι αρκετες και οπως λεει ο sfirculitu ειναι αλλη ποιοτητα σε IPS-VA πανελ που δεν σου λειπουν οι 27"

Η ανάλυση δεν μου λειπει βασικά (5760x1080)

Απλά θέλω και μια 27'' χωρίς να ξοδέψω 500-600 euro

Link to comment
Share on other sites

βασικά κοίταξε να δεις ακριβά είναι τα μόνιτορ τα οποία έχουν 1 δις χρώματα όχι τα ips, και αυτά είναι λίγο πιο πάνω η τιμή αλλά όχι τίποτα το υπερβολικό! όσο με ένα TN 27 φτάνουν αλλά αυτά που έχουν 1 δις είναι τα τσιμπιμένα. Και μιας και το ανέφερες για την hazro έχεις βρει κανένα βίντεο για το πιο ακριβό μοντέλο?

εγώ εκτός από αυτο [ame=http://www.youtube.com/watch?v=x5MrgATP1h8]Hazro HZ27WC LED I-PS 27 inch Monitor - YouTube[/ame]

δεν έχω βρει κανένα άλλο βιντέο και το συγκεκριμένο είναι το φθυνότερο ips με τα 16.7 γιατι θέλω να την δω με σύγκριση την u2711 γιατί η μια είναι LCD και η αλλή LED

τα reviews και πάλι σχεδόν ιδιες τις έχουνε αλλά δεν μπορώ να καταλάβω εικονα!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό έχω δει και εγώ.Και κάποιο παλικάρι από εδώ μέσα που την αγόρασε και έμεινε πολύ ικανοποιημένος.

Μάλιστα πρόλαβε και την προσφορα και του βγήκε σύνολο με μεταφορικά 460 euro.

Δυστυχώς προσφορα τέλος όμως..

Από ότι διάβασα,πρόκειται για το ίδιο panel της LG που φοράει και η U2711

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.