Jump to content




DJD

Recommended Posts

Εμένα καλώς πήγε η χρονιά,αν εξαιρέσουμε τα οικονομικά προβλήματα,που πλέον προσαρμόστηκα και δεν με νοιάζει πιά.

Θα βγω 2 φορές το μήνα και τις άλλες ή σε κανα σπίτι με φίλους ή θα δω ταινία και θα διαβάσω βιβλία.

:)

Link to comment
Share on other sites

μπορει και στο χαβιαρι.. δεν ξερω.. τωρα τελευταια παιρνω απο το φθηνο (μονο 1000€ η μπουκια), και αυτο γιατι αναγκαζομαι αντι για νερο να πινω σαμπανιες... αστα να πανε :p

τρολολολολολολ.... ο αστρο που ειναι? και αυτος με ιωση η τιποτα τετοιο?

Link to comment
Share on other sites

μπορει και στο χαβιαρι.. δεν ξερω.. τωρα τελευταια παιρνω απο το φθηνο (μονο 1000€ η μπουκια), και αυτο γιατι αναγκαζομαι αντι για νερο να πινω σαμπανιες... αστα να πανε :p

τρολολολολολολ.... ο αστρο που ειναι? και αυτος με ιωση η τιποτα τετοιο?

Skyrimίτιδα. Took an arrow on the knee και έτσι:p

Link to comment
Share on other sites

ρε παίδες, το ποθ δεν είναι ούτε shoutbox ούτε chat room. Μπαίνεις, γράφεις τον πόνο σου -είμαι άρρωστος, χώρισα, γκάστρωσα τη γκόμενα και δεν ξέρω τι να κάνω- ανάλογα με το τι λες, παίρνεις και μια δυο απαντήσεις και αυτό είναι. Για όλα τα άλλα, υπάρχουν τα πμ, τα e-mail, και οι instant messengers.

Με συγχωρείτε που γίνομαι γκρινιάρης μέρες που'ναι, αλλά θα το χαιρόμουν πολύ αν το προσέχαμε αυτό το θέμα :T:

Μιλάω ως μέλος του TheLab.gr, κι όχι ως moderator :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.