Jump to content



Battlefield 3 [Soldier names thread] - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.


Nephiλiμ

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Να πω κάτι, ας ρίξουμε ολοι στο Platoon thelab friend requests, και όποτε βλέπουμε κάποιον σε πάρτυ να κάνουμε join, η ένα μήνυμα τουλάχιστον. Δέ λέει να είμαστε σε platoon, friends και να παίζουν όλοι μόνοι...(κάτι που παρατηρώ συνήθως) στη τελική είναι team-based game. Εκτός άν κάποιος θέλει την ησυχία του, πάσο και no hard feelings. Επίσης καλό είναι να υπάρχει ένα headset για το voice. Ένα squad με συννενόηση είναι μεγάλη υπόθεση. Πόσο μάλλον 2, ή και ολόκληρο team σε πιο μικρούς σέρβερς. (Ο bazoserver συνήθως γεμάτος είναι...)Εγώ πάντως παίζω συνήθως μαζί με 3,4 φιλαράκια ακόμη. Και δέ με χαλάει ποτέ να γνωρίσω άτομα και να σχηματίσω καινούργιες ομάδες(squads). Άν θέλω να παίξω μόνος, θα παίξω COD. BF γουστάρω για το teamplay (και πολλά άλλα).

Αυτά απο μένα. Στο BF3 είμαι σαν "jonathan_g21" thelab platoon,με λένε Γιάννη είμαι 28 χρονών απο Σέρρες. όποιος θέλει άς ρίξει μνμ κτλ, κ πάμε για λιώσιμο!!!

Καλή συνέχεια σε όλους τους λαμπίτες !!!!! :dance3:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.