Jump to content




DJD

Recommended Posts

Καλημέρα κ από εμένα.

Όσο για την μπυροκουβέντα:

Weihenstephan/weihenstephaner weisse ή vitus.Paulaner επίσης.

Και για να πάμε στις σοβαρές μπύρες τώρα, La Trappe quadrupel.

Και γενικά όλα τα ξαδερφάκια της στις μοναστηριακές.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το παρκέ ρε παιδί μου μόνο μπελάς είναι τελικά

Στο σπίτι που έφτιαξαν οι γονείς μου το 1975, έβαλαν ακριβό αφρικανικό ξύλο. Σήμερα, 35 χρόνια μετά και αφού έχει υποστεί πάρτυ, τακούνια, τσιγάρα, μικρά παιδιά να παίζουν αυτοκινητάκια, σφουγγαρίσματα (ναι!) και ότι άλλο μπορείς να φανταστείς, χρειάστηκε ένα γυάλισμα κι αυτό έγινε το 2009.

Στη σπίτι που μένει τώρα η μητέρα μου με το φίλο της, ο οποίος είναι "πατωματζής" και από τους πολύ καλούς στην αγορά, έβαλαν "ένα πολύ καλό ξύλο" και ήδη μετά από 5 χρόνια χρειάστηκε επισκευή γιατί φούσκωσε από νερά πλυντηρίου που έτρεξαν.

Ότι πληρώσεις παίρνεις και δυστυχώς το καλό ξύλο είναι πολύ ακριβό. Πολύ όμως... :(

Link to comment
Share on other sites

Στο σπίτι που έφτιαξαν οι γονείς μου το 1975, έβαλαν ακριβό αφρικανικό ξύλο. Σήμερα, 35 χρόνια μετά και αφού έχει υποστεί πάρτυ, τακούνια, τσιγάρα, μικρά παιδιά να παίζουν αυτοκινητάκια, σφουγγαρίσματα (ναι!) και ότι άλλο μπορείς να φανταστείς, χρειάστηκε ένα γυάλισμα κι αυτό έγινε το 2009.

Στη σπίτι που μένει τώρα η μητέρα μου με το φίλο της, ο οποίος είναι "πατωματζής" και από τους πολύ καλούς στην αγορά, έβαλαν "ένα πολύ καλό ξύλο" και ήδη μετά από 5 χρόνια χρειάστηκε επισκευή γιατί φούσκωσε από νερά πλυντηρίου που έτρεξαν.

Ότι πληρώσεις παίρνεις και δυστυχώς το καλό ξύλο είναι πολύ ακριβό. Πολύ όμως... :(

βρε μια χαρά ήταν η ποιότητα και φαίνεται στα σημεία που δεν περασε υγρασία :( (το σπίτι έχει μπει στην σύνταξη εδώ και 20 χρόνια και βάλε. Παλιό νεοκλασικό γαρ)

Τώρα ανέχομαι καλοκαιριάτικα κλειστές πόρτες και μυρωδιές απο λούστρο γαμώτο. Το είχαν ανοίξει σε μερικά σημεία να αποβάλει την υγρασία πριν 3 μήνες και τώρα έχουν ξηλώματα και ξαναεγκαταστάσεις grrrrrrrrrrrrrrrrrr

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.