Jump to content




DJD

Recommended Posts

καποιος εκλεψε το καροτσι της λαικης της μανας μου, το αφησε στο παγκο 1 μετρο διπλα να αγορασει κατι και καποιος πηρε αυτο αντι για το δικο του που ηταν σχεδον αδειο...:mad:

Link to comment
Share on other sites

Pic or didn't happen.

Η μαμά μου, (και η εμπειρία μου από τα χρόνια που διαβάζω το TheLab) μου είπαν να μην φάζω την φωτογραφία μου εδώ.. Εξάλλου είναι στο FB για τους φίλους μου, και γνωστοί κάτοικοι του φόρουμ μπορούν να επιβεβαιώσoυν.

καποιος εκλεψε το καροτσι της λαικης της μανας μου, το αφησε στο παγκο 1 μετρο διπλα να αγορασει κατι και καποιος πηρε αυτο αντι για το δικο του που ηταν σχεδον αδειο...:mad:

Εμάς μας το είχαν κλέψει κατά λάθος. Η μάνα μου το αφηνει δίπλα στην είσοδο του super market, για να το χρησιμοποιήσει να μεταφέρει τα πράγματα σπίτι.

Κάποιος/α πήρε το δικό μας παλιό καρότσι με τισ μπλε ρόδες, και άφησε πίσω ένα ακόμα πιο σάπιο και σκουρασμένο με κίτρινες ρόδες...

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

Ο ανεμιστήρας κάνει δουλειά όσο ιδρώνεις. Μετά από λίγο σε αφυδατώνει. Βάλε και το κλασσικό φραπεδάκι στην εξίσωση και ζαλίζεσαι.

Ο πιο φτηνός τρόπος για δροσισμό που εφαρμόζω, είναι να βρέχω καλά το μπαλκόνι και τους έξω τοίχους!

Link to comment
Share on other sites

2% υγρασια εντος...15% εκτος.

Απο θερμοκρασια 29.4 και 33 αντιστοιχα.

Καλα παμε..αντεχω ακομα..

Αυτο με το λαστιχο θα το εχω στα υποψιν για τους επομενους μηνες..:p

Link to comment
Share on other sites

Ο ανεμιστήρας κάνει δουλειά όσο ιδρώνεις. Μετά από λίγο σε αφυδατώνει. Βάλε και το κλασσικό φραπεδάκι στην εξίσωση και ζαλίζεσαι.

Ο πιο φτηνός τρόπος για δροσισμό που εφαρμόζω, είναι να βρέχω καλά το μπαλκόνι και τους έξω τοίχους!

Μέσα καλοκαιριού ούτε αυτό μας σώζει. Στεγνώνει σε 5' το άτιμο.

Link to comment
Share on other sites

2% υγρασια εντος...15% εκτος.

Απο θερμοκρασια 29.4 και 33 αντιστοιχα.

Καλα παμε..αντεχω ακομα..

Αυτο με το λαστιχο θα το εχω στα υποψιν για τους επομενους μηνες..:p

wat? Που είσαι μάναμ'; Μέσα σε κανα ξηραντήριο καπνού;

Link to comment
Share on other sites

Ο ανεμιστήρας κάνει δουλειά όσο ιδρώνεις. Μετά από λίγο σε αφυδατώνει. Βάλε και το κλασσικό φραπεδάκι στην εξίσωση και ζαλίζεσαι.

Ο πιο φτηνός τρόπος για δροσισμό που εφαρμόζω, είναι να βρέχω καλά το μπαλκόνι και τους έξω τοίχους!

Οταν λες καλα? γιατι το "φτηνος" τροπος ειναι ενα θεμα οταν ερχεται ο λογαριασμος της ευδαπ :p

Χωρις air condition δεν το βλεπω να παλευεται και φετος.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε για το μήνυμά σας και το ενδιαφέρον σας στην εταιρεία και τα προϊόντα μας. Ο λόγος που δεν βρίσκετε τα προϊόντα Old Spice είναι διότι έχουν καταργηθεί εδώ και αρκετό καιρό. Λυπούμαστε για τυχόν αναστάτωση που το γεγονός αυτό μπορεί να σας έχει προκαλέσει.

8jcWf.gif

uorVX.gif

Bxmny.gif

FCxgb.gif

No.png

Link to comment
Share on other sites

Οταν λες καλα? γιατι το "φτηνος" τροπος ειναι ενα θεμα οταν ερχεται ο λογαριασμος της ευδαπ :p

Χωρις air condition δεν το βλεπω να παλευεται και φετος.

Απλά βρέχεις όλες τις επιφάνειες που είναι μεσοτοιχία με το δωμάτιό σου. Χρησιμοποείς ίσως το 1/4 του νερού που θα χρειαζόσουν για να πλύνεις καλά το μπαλκόνι.

Τα πέρι "air condition" άσε τα σε εμάς της κεντροανατολικής Κρήτης :rip:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.