Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

χααχαχχχααχαχ...εγώ θυμάμαι ροζ/μωβ συσκευασία. Στρατό τέλειωσα το 2007 οπότε δεν έφαγα μούχλα :p

Link to comment
Share on other sites

Έχετε δει Κινέζικα ψεύτικα iphone, στικάκια, δείτε τώρα και ιμιτασιόν καρύδια με κομμάτια τσιμέντο μέσα!

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=yjqElY2IpFA&list=FLHrWrXNchyLiOWTiMkPXBTA]ιƒ‘ε·žζƒŠηŽ°ζ°΄ζ³₯核摃 - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

«Πονάω, για τους νέους ανέργους!», είπε συντετριμμένος ο Ολάντ στον Σαμαρά στη προχθεσινή του επίσκεψη στην Αθήνα...

Σύμφωνα με επιβεβαιωμένες ιατρικές πληροφορίες ο πόνος εντοπίζεται στον π@#$ο του...!!!

Link to comment
Share on other sites

Καθολικός: "Έχω μεγάλη περιουσία..Θ' αγοράσω τη Citibank!"

Προτεστάντης: "Είμαι πολύ πλούσιος και θ' αγοράσω τη General Motors!"

Μουσουλμάνος: "Είμαι ένας τρομερά πλούσιος πρίγκιπας.. Σκοπεύω ν' αγοράσω τη Microsoft!"

Μετά περιμένουν όλοι τον Εβραίο να μιλήσει..

Ο Εβραίος ανακατεύει τον καφέ του, βάζει το κουταλάκι προσεχτικά πάνω στο τραπέζι, πίνει μια γουλιά καφέ, τους κοιτάζει και λέει ανέμελα:

"Δεν τις πουλάω!!!"

Link to comment
Share on other sites

Ότι βγάζει γέλιο, βγάζει. Αλλά δεν είμαι σίγουρος για το πόσο αυθεντικές είναι οι φάρσες, π.χ. εκεί που η (σταθεροποιημένη) κάμερα πιάνει τον οδηγό που πετάει το κουτάκι και σε χρόνο dt σκάει μύτη ο ήρωας μας ή ότι θα έκανε τον κουρέα και θα ξύριζε το κεφάλι κάποιου χωρίς ο πραγματικός κουρέας να έχει κάποια αντίρρηση. Με κάνει να αμφισβητώ και για όλα τα υπόλοιπα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.