Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

προτεινετε μου καμια καλη σειρα ρε μαγκες

γενικα δεν βλεπω "ευκολα" σειρες

μολις τελειωσα το ντεξτερ :wall: (πολυ καλο!!! αλλα αντε να περιμενεις την 7 σεζον:wall:)

να σας πω ποιες εχω δει και μου αρεσαν για να σας βοηθησω καπως

Lost, Prison Break, Dexter & GOT

Link to comment
Share on other sites

προτεινετε μου καμια καλη σειρα ρε μαγκες

γενικα δεν βλεπω "ευκολα" σειρες

μολις τελειωσα το ντεξτερ :wall: (πολυ καλο!!! αλλα αντε να περιμενεις την 7 σεζον:wall:)

να σας πω ποιες εχω δει και μου αρεσαν για να σας βοηθησω καπως

Lost, Prison Break, Dexter & GOT

To lost σου άρεσε και αφού είδες το τέλος? :p

Link to comment
Share on other sites

To lost σου άρεσε και αφού είδες το τέλος? :p

λολ οχι....ξενερωσα

αλλα σε γενικες γραμμες ηταν καλο! η πρωτη και η δευτερη σεζον μαμουσανε η τριτη ηταν καλη. 4η 5η και 6η το μαμισαν το θεμα με αποκορηφομα το τελος

Link to comment
Share on other sites

εγώ παίδες βλέπω steps,είδα ezel και ψήνει να ξαναδώ (και όσοι είναι προκατειλημένοι ας δώσουν μια ευκαιρία γιατί θα πάθουν πλάκα) και έχω κατεβάσει και criminal minds και κάποια στιγμη πρέπει να τα αρχίσω!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το συγκρίνω με prison break αν έχεις δει...υπρβολικά έξυπνο σενάριο και διαλόγοι,σχεδόν καθόλου "κοιλιά",ΠΟΛΥ ίντριγκα και μυστήριο και και και.Το μόνο κακό είναι πως στα πρώτα επισόδεια μπορέι να σε κουράση γιατί ξεκινάει και απο το πρώτο λεπτό λες πως έγινε αυτό?Θα μας δείξει?Τώρα που μας πήγε?Γιατί δεν μας λέει ποιός είναι αυτός?

Είναι δραματική περιπέτια και έχει και το αίστθημά της μέσα!

Link to comment
Share on other sites

ΤΟΥΡΚΙΚΟ???????? WTF FFS!!!!!ουτε νεκρος!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eγώ απο τα μυστικά της εδέμ και ότι άλλη τραμπουκοσειρά έχει η Ελληνική τηλεόραση να προσφέρει θα δω και 2ο τούρκικο γιατί όπως φαίνεται οι άνθρωποι το έχουν το θεματάκι!Όπως έχουν και το θεματάκι να δείχνουν ότι θέλουν,να διαφημίζουν την χώρα τους και να προπαγανδίζουν όπου και όπως θέλουν την ώρα που η δικιά μου χώρα έχει ανοίξει τα πόδια και έχει φέρει κόσμο και κοσμάκη σε κατάσταση αυτοκτονίας!

Link to comment
Share on other sites

Eγώ απο τα μυστικά της εδέμ και ότι άλλη τραμπουκοσειρά έχει η Ελληνική τηλεόραση να προσφέρει θα δω και 2ο τούρκικο γιατί όπως φαίνεται οι άνθρωποι το έχουν το θεματάκι!Όπως έχουν και το θεματάκι να δείχνουν ότι θέλουν,να διαφημίζουν την χώρα τους και να προπαγανδίζουν όπου και όπως θέλουν την ώρα που η δικιά μου χώρα έχει ανοίξει τα πόδια και έχει φέρει κόσμο και κοσμάκη σε κατάσταση αυτοκτονίας!

μεγαλη κουβεντα ανοιγεις μαν και νομιζω πως θα βγουμε πολυ οφφ

δεν αντιλεγω για τις μουφες της ελληνικης τηλεορασης γιαυτο εξαλου οπος βλεπεις κανενας δεν εχει κανει λογο για αυτες σε αυτο το θεμα

ολοι μας μιλαμε για ξενες σειρες που αξιζει καποιος να κατσει να δει!

οσον αφορα για τις τουρκικες σειρες δεν προκειτε ποτε να κανω τον κοπο να ασχολιθω για λογους δικους μου

μπορει να ακουγεται προκατειλημμένο.....αλλα με ολα αυτο που εχουν προηγιθει στο παρελθον δεν νομιζω πως αξιζουν την αντικειμενικη μου αποψη!!

σορρι για το οφφ

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει σημασία αν ένα έργο ή σειρά είναι τούρκικο ελληνικό ή ρώσικο.

Σημασία έχει να σου προκαλεί το ενδιαφέρον να το παρακολουθήσεις.

Από το λίγο που έχω δει πιστεύω ότι για να μου κρατήσει το ενδιαφέρον το τούρκικο θα χρειαζόμουν λοβοτομή

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.