Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Δεν ξέρω γιατί δε σχολιάστηκε, αλλά ο σημερινός House είχε μία μεγάλη αποκάλυψη.

ελπιζω να ξεφευγει απο την μετριοτητα των τελευταιων επεισοδιων γτ εχω φαει μεγαλη ηττα με αυτο και το supernatural φετος

Link to comment
Share on other sites

GoT

Μονο εγω νομιζα πως το παλουκι θα το χρησιμοποιησει... u know... και οχι σαν μπαστουνι του μπειζμπολ?

Θα συμφωνησω πως ηταν το καλυτερο της 2ης σεζον

The Wire

Αν και δεν το τελειωσα ακομα (εχω 10 επεισοδια), μπορω να πω πως ειναι μια απο τις καλυτερες που εχω δει εβερ. Δεν την βαζω νο1 ομως γιατι ειχε και διαφορα που με ξενερωσαν, επισης δεν παω τα αστυνομικα. Δεν νομιζω να αλλαξω γνωμη μεχρι το τελος, αλλα το 9αρακι το εχει ανετα.

S05E01, o bank και οι αλλοι που σπανε πλακα με τον μικρο. Εκει με τον printer ΞΕΡΑΘΗΚΑ

S05E02, ο mcnulty σκαει μυτη στον τοπο του εγκληματος με το λεωφορειο Χ0Α0ΑΧΑ0ΧΑΧ0ΑΧ00

Link to comment
Share on other sites

GoT

Μονο εγω νομιζα πως το παλουκι θα το χρησιμοποιησει... u know... και οχι σαν μπαστουνι του μπειζμπολ?

Εγώ είχα μείνει με την εντύπωση ότι το ελάφι (μαζί με τα κέρατα) έκανε θριαμβευτική είσοδο. :p

Link to comment
Share on other sites

GoT Spoilers

Εμενα παλι μπορει να μου εξηγησει καποιος τι στο καλο γεννησε η παλαβιαρα κοκκινομαλλα??? Παντως για παιδι του στανις(lord of light) δεν το βλεπω..κατι σε πιο dark μου κανει

Sent from my BlackBerry 9700 using Tapatalk

Έγινε επεξεργασία από astrolabos
Βάλε spoilers γιατί 8aponesei8anasi :p
Link to comment
Share on other sites

Μολις ειδα και εγω το GoΤ.

Ναι ηταν το καλυτερο της season αλλα μονο επειδη τα αλλα 3 ηταν παντελως αδιαφορα.

Meeeeh για ακομα μια φορα απο μενα.

Και το τελος μου φανηκε τελειως ακυρο και καθυστερημενο.

"Παιζει να χουν ολοι πεθανει απο βαρεμαρα, ας βαλουμε κατι super-duper φανταστικο,hardcore μπας και σωσουμε την κατασταση.

Link to comment
Share on other sites

Το έχουμε πει τόσες φορές. Η σειρά βασίζεται σε βιβλίο. Δε γίνεται να βάζουν ότι γουστάρουν απλά για να τραβήξουν τηλεθεατές. Και όσο για τη μάχη από ότι ακούω (χωρίς να είναι απόλυτα σίγουρο) ούτε αυτή περιγράφηκε πλήρως στο βιβλίο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.