Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Χμμμ θα ηθελα να πω περισσοτερα μολις τελειωσω την 1η σεζον, ειμαι στο 10ο επεισοδιο τωρα (εχω αλλα 2 δηλαδη).

Αλλα... ας πω :p

Μεχρι το 5ο επεισοδιο το εβλεπα λιγο πολυ με το ζορι και δεν εννοω πως δεν βλεπονταν απλα δεν μου ειχε δημιουργησει κανενα απολυτως ενδιαφερον για την ολη ιστορια, τιποτα απολυτως. Συνεχισα λοιπον και στο 7ο εκανε μια αποτομη ανοδικη καμπυλη (ενδιαφεροντος :p ) οποτε και με κερδισε... προς το παρον. Στο 9ο βεβαια εκανε παλι μια αποτομη κοιλια προς τα κατω, στο 10ο το ισορροπησε.

Γενικα ακομα εχω τις αμφιβολιες μου. Ή το πανε αργα και ετοιμαζουν κατι μεγαλο και μαμαουα (τουλαχιστον εχουν δειξει οτι μπορουν) ή απλα ειναι κολοφαρδοι και μεχρι στιγμης απλα τους βγαινει ετσι.

Επισης ο "Μπροντι" δεν μ' αρεσει καθολου σαν χαρακτηρας και ουτε μ' αρεσει ο ηθοποιος που τον παιζει, αλλα προσπαθω να το παραβλεπω...

Link to comment
Share on other sites

Το "Homeland" είναι από τις πιο ποιοτικές σειρές. Στο ξεκίνημα της φετινής σαιζόν είναι στο top3 για μένα μαζί με το "Dexter" και το "Last Resort".

Όσο καλή όμως και να σου πει κάποιος ότι είναι μια σειρά, στο τέλος οι άνθρωποι έχουν διαφορετικά γούστα και άλλες απαιτήσεις οπότε δες 2-3 επεισόδια και κρίνε μόνος σου. :)

Link to comment
Share on other sites

Καλό ; Αξίζει να το ξεκινήσω ;

Τι λέτε όσοι το έχετε δει ;

Ξεκίνα το ΕΧΘΕΣ.

Αυτό μόνο.

Τέλοc

Δεν πήρε τυχαία 10000000 βραβεία.

2ος κύκλος ξεκινάει ΠΟΛΥ καλά, και έχω αρχίσει ήδη να αναρωτιέμαι μήπως έπρεπε να περιμένω να βγούνε όλα τα επεισόδια πριν το ξεκινήσω...

Link to comment
Share on other sites

Ξεκινησα το the walking dead.οκ καλο αλλα

για ονομα του θεου τα παντα ειναι εγκαταλελειμμενα και ολοι ζομπι,κλεψτε κανα σουπερμαρκετ και γεμιστε μια καροτσα απο φορτηγακι με φαγητα,οπλα απο μαγαζι και κανα βυτιοφορο με βενζινη!και βενζιναδικο να μην ειχε, μια μερα να καθοντουσαν να μαζευαν απο τα αυτοκινητα,τελος!ελεος το να το κανουν τοσο χαζο πλεον.ασε που κυκλοφορουν με το χαρχαλο το τροχοσπιτο και τα βανακια του 80.κλεψτε κανα μαζντα 2(μιας και ειδα ενα προχειρο στο επεισοδιο που ειπα) και καμια τροχοσπιτουρα καινουργια να ξενοιασετε.μέρσι δηλαδη

Ρε συ υποτιθεται οτι δεν ειναι στην αρχη της μολυνσης. Εχει περασει καποιο διαστημα, που προφανως εγιναν αυτα που λες.

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ υποτιθεται οτι δεν ειναι στην αρχη της μολυνσης. Εχει περασει καποιο διαστημα, που προφανως εγιναν αυτα που λες.

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk 2

Μα κατσε ρε συ.δεν εχουν ταχα μου οπλα και ειναι τοσα τανκ ετσι χυμα?τοσοι ψοφιοι στρατιωτες που εχουν οπλο πανω τους?το θεωρω λιγο χαζο εως πολυ βασικα ετσι οπως το παρουσιαζουν.ναι οκ δεν εχουν βενζινη να βρουν αλλα οταν χρειαζονται πανε στα αυτοκινητα και ρουφανε

ασε το αλλο στη 2η σεζον που πηγαν στο αλλον στο κεντρο λοιμωξεων και εμειναν μια μερα και τυχαια τελειωσαν τα καυσιμα!πολυ too good to be true καταστασεις απλα.κατα τα αλλα ειναι αρκετα ωραια σειρα

Link to comment
Share on other sites

ξεκινησα κα ιγω χθες το homeland (3 επεισόδια) και ακόμα δεν έχω αποφασίσει. ακούγοντας όμως τοσο καλά λόγια θα συνεχίσω και ελπίζω να με δικαιώσει.

επίσης μία πολύ καλή σειρά (κατ εμέ) ειναι το Person of Interest με 23 επεισόδια στον 1ο κύκλο , τώρα ειναι στο 2ο κύκλο. δεν είδα σχόλια για τη συγκεκριμένη σειρά. για περισσότερες πληροφορίες http://www.imdb.com/title/tt1839578/

Έγινε επεξεργασία από creye
Link to comment
Share on other sites

Οπως αναφερθηκε και πιο πανω τα πρωτα 5-6 επεισοδια δεν ηταν κατι το τρομερο...Μετα ξεκινανε τα ωραια.Παντως η δευτερη σεζον απο την αρχη εχει απογειωθει για τα καλα

Sent from my Optimus L5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το ξεκίνησα και εγώ.

Μέχρι τώρα, στο 3ο επεισόδιο που είμαι, δεν έχω κανένα παράπονο.

Μικρή πρόβλεψη - στοίχημα για τη συνέχεια. Το βάζω σε spoiler γιατί μπορεί να πέσω μέσα και να το χαλάσω σε κάποιους. :p

Ο Σάουλ θα σκοτωθεί σίγουρα. Εμπειρία speaking.

:rubik:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.