Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Τέλειωσα τώρα μέσα στις γιορτές το Strike Back. Πολύ με άρεσε ρε παιδιάαααα... πάρα πολύ. Είχε πολύ πόλεμο.. κ σενάριο κ τις απαραίτητες δόσεις τσόντας αχαχαχ

Κάτι άλλο με πράκτορες, αντικατασκοπείες κλπ;

Έχω δει 24, alias και άλλα και μου πρότειναν το covert affairs.. λέει ή γυρνά σε σαπουνόπερα; Κάποιο άλλο; Το θέλω κ για τον φάδερ αν βγει καλό...

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα House of Cards.

Ούτε που καταλαβα πως πέρασε το 2ωρο, καταπληκτική σειρά!

Επίσης αυτό το Strike Back ακουγεται καλό, και είμαι φαν του είδους.

Αξίζει?

Λέω να το πιασω μετα το House of Cards..

Link to comment
Share on other sites

(strike back)

Εγώ πάντως παιδιά ξενέρωσα πολύ που δεν είχε 5η σεζόν.

Νταααξ μη μου γκρινιάξετε ότι έχει προπαγάνδα κλπ.. προφανώς! Αλλά γενικώς είναι αγγλικό και προσεγμένο θεωρώ. Και οι ηθοποιοί δεν είναι άσχημοι.. γνώμη μου.

Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=_7HkG6OSo3E]Archer -- Danger Zone - YouTube[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=dW0baYDlsQo]Archer -- Gun Safety - YouTube[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=zR1y6uFD8IM]Archer -- Conflict Resolution - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Ναι, είναι! Μα όσο προχωρά σαν σειρά και όσο καλυτερεύει, δημιουργεί και μια πλοκή στο μπακράου(ντ) που όλο και έρχεται στο προσκήνιο... δοκίμασέ το χωρίς αμφιβολίες! Και με υπομονή στην αρχή, γιατί όσο πάει και καλυτερεύει!

Link to comment
Share on other sites

Τελος η πρώτη σεζον του House of Cards, μου πηρε λιγότερο απο 24ωρο. Είμαι καλα γιατρε? :hehe:

Ανυπομονω για τη 2η. 14/2 όλα μαζι θα βγουνε?

Ειδα το πρώτο απο Strike Back, ωραιο φαινεται. :)

Link to comment
Share on other sites

Τελος η πρώτη σεζον του House of Cards, μου πηρε λιγότερο απο 24ωρο. Είμαι καλα γιατρε? :hehe:

Ανυπομονω για τη 2η. 14/2 όλα μαζι θα βγουνε?

Ειδα το πρώτο απο Strike Back, ωραιο φαινεται. :)

Ναι, οπως και στην 1η σεζον, ολα μονοκοπανια για να γουσταρουμε!

Link to comment
Share on other sites

Για το Strike Back. Βελτιώνεται καθόλου μετά το 1ο επεισόδιο; Στα 20 λεπτά το παράτησα...

Δεν είμαι κολλημένος με τη ρεαλιστικότητα, αλλά..

Προσγειώνεται (ούτε καν αλλά λέμε) ελικόπτερο στο 5ο όροφο τσιμεντένιας πολυκατοικίας, και γίνεται "σεισμός" στο ισόγειο;

Στα 5 λεπτά - πόσο ήταν - έτοιχε και είχαν έτοιμη vest bomb, τη φόρεσε και τους πρόλαβε στη μέση; (άσε τα κλισέ κτλ)

ΤΟΝ ΑΦΗΣΕ ΖΩΝΤΑΝΟ μετά την αφόπλιση της βόμβας; orly?

Πεζοναύτες που αντί να είναι σε κάλυψη ακουμπώντας το τσιμεντένιο εσωτερικό της σκάλας κολλάνε στον τοίχο. Να καλυφθούν από τι εκεί; Από έξω από το κτήριο;

Ο πιτσιρικάς: Χέστηκα πάνω μου αλλά ζω. Όχι δε θα κάτσω στα αυγά μου να βγάλω το σκατό από τη κάλτσα. Θα το παίξω rambo ξαφνικά και ας "χρωστάω" τη ζωή μου στον ένα πεζοναύτη και έκανα όρκο, θα αρχίσω να πετσώνω όποιους βρω. Γιατί είναι ξεκάθαρο ότι ΔΕΝ ήταν αυτός που με έσωσε ανάμεσα τους...

Τέλος, πεζοναύτης, έχει στο στόχο του high value target, κάτσε να το σκεφτώ λίγο άμα θα τον καθαρίσω. Ωπ με φωνάζουν οι φίλοι μου. Προλαβαίνω να πατήσω τη σκανδάλη; Μπα, δε προλαβαίνω. Άλλη φορά...

Δε ξέρω, ίσως να το συνεχίσω αλλά άμα συνεχίσει έτσι...

Link to comment
Share on other sites

Καπου ειχε παρει το ματι μου στο thread για ενα site οπου μπορουμε να βαζουμε τις σειρες που βλεπουμε και μας δειχνει σαν ημερολογιο (μπορει να μην θυμαμαι καλα μιας και το ειχα δει δει πριν μηνες).

Ας ενημερωσει οποιος ξερει κατι.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.