Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

WARNING: Προσοχή όταν ξεκινάτε να βλέπετε σειρές με τη γυναίκα! Αν είναι μούφα η σειρά αλλά της αρέσει κατά πάσα πιθανότητα θα φάτε τη σειρά στη μάπα για όσο κρατήσει να τη βλέπετε και εσείς..

Ενας καμμένος..

Link to comment
Share on other sites

Arrow, GoT, Person of Interest, Homeland spoilers.

Ρε γμτ το GoT, από τότε που έκαναν την μλκία να "φάνε" τον Eddard Stark, έχει γίνει της μόδας να πεθαίνουν από κύριοι μέχρι αρκετά ισχυροί χαρακτήρες κάθε λίγο και λιγάκι

:p

- Nicholas Brody

- Det. Joss Carter

- Moira Queen

Στα διάλα πια.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειχα παει χαμπαρι οτι εχει ξεκινησει απο την προηγουμενη βδομαδα το orphan black ,νομιζα οτι σημερα ηταν το πρωτο επεισοδιο.Ειδα το πρωτο και εβαλα τωρα και το δευτερο.

Τελειωσα επισης την πρωτη σεζον person of interest και εχω δει 5-6 απο την δευτερη.

Xmmmm δεν μπορω να πω οτι τρελαθηκα σε καποιο σημειο.

Ωραια σειρα ωραιο καστ αλλα θα ηθελα λιγο μεγαλυτερη συνδεση μεταξυ των επεισοδιων.

Αυτοτελη επεισοδια ειναι ουσιαστικα.

Εννοειτε φυσικα πως θα την συνεχισω;)

Πολυ κομαντο ο γκαβιζιελ πως τον λενε

Link to comment
Share on other sites

Τελειώσαμε το How I Met Your Mother.

Καλό, με πολλές αστείες φάσεις, αλλά και αρκετές χαζές.

Η τελευταία σεζόν όμως δε θα μπορούσε να είναι πιό βαρετή και πιό άσχετη...

Ο Ted παρουσιάζεται ως το άκρον άωτον του κακομοίρη...

Μας παιδεύει 9 χρόνια για να παντρευτεί μία που πεθαίνει και να γυρίσει στη πρώην γυναίκα του κολλητού του... ΈλεοC...

:TD:

Link to comment
Share on other sites

Watch Rick and Morty on Adult Swim

The world is full of idiots who don't understand what's important, and they'll tear us apart, Morty. But if ya stick with me, I'm gonna accomplish great things, Morty, and you're gonna be part of 'em, and together we're gonna run around, Morty. We're gonna... do all kinds of wonderful things, Morty. Just you and me, Morty. The outside world is our enemy, Morty... we're the only.... friends we've got, Morty! It's just Rick and Morty. Rick and Morty and their adventures, Morty.. RICK AND MORTY FOREVER AND FOREVER A HUNDRED YEARS Rick and Morty.. some...things.. Me and Rick and Morty runnin' around and... Rick and Morty time... a- all day long forever.. all a - a hundred days Rick and Morty! forever a hundred times.... OVER and over Rick and Morty... adventures dot com.. W W W dot at Rick and Morty dot com w..w..w... Rick and Morty adventures.. ah- hundred years..... every minute Rick and Morty dot com.... w w w a hundred times... Rick and Morty dot com.......

Link to comment
Share on other sites

Ξεκινησα πριν 3 μερες το house of cards και ηδη εχω τελειωσει τη πρωτη season. Παααααρα πολυ καλο αρκει να μη το βαλει κανεις κατω στα πρωτα 3 επ. οπου σε βομβαρδιζει με πληροφοριες.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ξεκινησα πριν 3 μερες το house of cards και ηδη εχω τελειωσει τη πρωτη season. Παααααρα πολυ καλο αρκει να μη το βαλει κανεις κατω στα πρωτα 3 επ. οπου σε βομβαρδιζει με πληροφοριες.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Όταν τελειώσεις και τη 2η σεζόν, μην απογοητευτείς :). Απλά ξεκίνα το Boss αν δε το έχεις δεί ήδη

Link to comment
Share on other sites

Ξεκινησα πριν 3 μερες το house of cards και ηδη εχω τελειωσει τη πρωτη season. Παααααρα πολυ καλο αρκει να μη το βαλει κανεις κατω στα πρωτα 3 επ. οπου σε βομβαρδιζει με πληροφοριες.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Χτες τελειωσα την 2η σεζον του και δινει ρεστα ο Φρανκ..

Τρομερη σειρα οπως κι η ερμηνεια του Spacey...

Έγινε επεξεργασία από ponaei8anasi
Link to comment
Share on other sites

Όταν τελειώσεις και τη 2η σεζόν, μην απογοητευτείς :). Απλά ξεκίνα το Boss αν δε το έχεις δεί ήδη

Ωχ τι εχουν να δουν τα ματια μου? Τωρα αρχιζω τη δευτερη σεζόν και μιας και δεν εχω δει το boss, θα σε εμπιστευτω :)

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η 2η σεζόν του house of cards είναι ανώτερη απο την πρώτη. Η μόνη σου απογοήτευση θα είναι οτι δεν έχει και 3η για την ώρα :p. Το Boss είναι και αυτο πολιτικό δράμα,εξαιρετικό. Όταν το δείς πές εντυπώσεις. Καλή τηλεθέαση!

ps Τα έχω δεί όλα ρε γμτ και δεν έχω σειρά αυτό τον καιρό :/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.