Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Όταν τον Ιανουάριο του 2004 είδα 56 επισόδεια του 24 μέσα σε λίγες ημέρες θυμάμαι έντονα επί 3 επισόδεια να κατουριέμαι και να μην σηκώνομαι από την πολυθρόνα...

Link to comment
Share on other sites

Season finale για Person of Interest απόψε.. αναμένω με αγωνία, αν και αναγνωρίζω πως πήγε σε άλλο επίπεδο η σειρά.. και μου λείπουν κι οι απλές διασώσεις.. πολύ δολοπλοκία κ ίντριγκα κλπ κλπ..

Link to comment
Share on other sites

Season finale για Person of Interest απόψε.. αναμένω με αγωνία, αν και αναγνωρίζω πως πήγε σε άλλο επίπεδο η σειρά.. και μου λείπουν κι οι απλές διασώσεις.. πολύ δολοπλοκία κ ίντριγκα κλπ κλπ..

απλα τα έσπασε....

Sent from my Lumia 520 using Tapatalk

Έγινε επεξεργασία από GriGas
Link to comment
Share on other sites

το είδα!!!

είχα μεγάλο δίλλημα μεταξύ αυτού και Agents of Shield, μιας και προλάβαινα να δω μόνο μία σειρά το μεσημέρι, αλλά τελικά φαίνεται πως η επιλογή μου ήταν η σωστή.

τίποτα δεν θα είναι το ίδιο στην επόμενη σαιζόν....

Link to comment
Share on other sites

[ame]

[/ame]

Φαινεται Φ Ο Β Ε Ρ Ο

Eχει μπολικα spoilers.

Καλουλι btw το arrow σημερα.

Για κλωτσιες η θια.

Ευκολα θα μπορουσαν να το τελειωσουν.

Δεν υπαρχει λογος να κανουν και αλλη σεζον και δεν παιρνει και αλλη

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

Μιας και δεν εχω δει να αναφερεται καθολου, πολυ καλη σειρα ειναι και το Da Vinci's Deamons.

Ειναι ήδη στον 2ο κυκλο και κατα τη γνωμη μου ειναι ακομα καλυτερος απο τον πρωτο.

Την συνιστω ανεπιφυλακτα!

Da Vinci's Demons (TV Series 2013– ) - IMDb

Link to comment
Share on other sites

Την συνιστω ανεπιφυλακτα!

Da Vinci's Demons (TV Series 2013– ) - IMDb

Ωραίο είναι, το παρακολουθώ, αλλά πλέον αυτός δεν είναι ο Da Vinci, είναι ένα μίγμα από Da Vinci, Tony Stark, Indiana Jones, Gregory House, Sherlock Holmes, "The Chosen One" (από οποιοδήποτε σενάριο είχε κάποιον "chosen one"), και κάποιου καλού ξιφομάχου...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.