Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Εμείς ξεκινήσαμε το DaVinci's Demons.

Φαίνεται αρκετά καλό, δεν είναι ιστορικά ακριβές φυσικά, αλλά έχει αρκετά στοιχεία που είναι αληθή, ειδικά όσον αφορά στη συμπεριφορά του Leonardo. Κατά κάποιο τρόπο είναι αυτοτελή επεισόδια, αλλά υπάρχει και μια κύρια υπόθεση που τρέχει από πίσω. Ας σας αρέσουν αινίγματα τύπου "DaVinci's Code" του Dan Brown, θα σας αρέσει κι αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Εμείς ξεκινήσαμε το DaVinci's Demons.

Φαίνεται αρκετά καλό, δεν είναι ιστορικά ακριβές φυσικά, αλλά έχει αρκετά στοιχεία που είναι αληθή, ειδικά όσον αφορά στη συμπεριφορά του Leonardo. Κατά κάποιο τρόπο είναι αυτοτελή επεισόδια, αλλά υπάρχει και μια κύρια υπόθεση που τρέχει από πίσω. Ας σας αρέσουν αινίγματα τύπου "DaVinci's Code" του Dan Brown, θα σας αρέσει κι αυτό.

Ωραίο είναι, το παρακολουθώ, αλλά πλέον αυτός δεν είναι ο Da Vinci, είναι ένα μίγμα από Da Vinci, Tony Stark, Indiana Jones, Gregory House, Sherlock Holmes, "The Chosen One" (από οποιοδήποτε σενάριο είχε κάποιον "chosen one"), και κάποιου καλού ξιφομάχου...

Η 1η σεζον αρκετα καλη. Η δευτερη ξεκινησε καλα, αλλα εγινε τελειως ηλίθια και την παρατησα.

Link to comment
Share on other sites

Παει η πρωτη season του 24.

Οκ καλη ηταν.

Η γυναικα του γερουσιαστη για ξυλο αλλα το εφαγε το ακυρο στο τελος οποτε ολα οκ.

Η κορη λιγο τουβλο αλλα και αυτη καπως το εσωσε στο τελος.Α και ειναι ταβλακι οποτε σχωρεμενη.

Το twist στο τελος με την γκομενα το βρηκα χοντροκομμένο και αχρειαστο.

Λαλακια που δεν το χα δει τοσο καιρο.Πλεον δεν θα εχω κανεναν να σχολιασω:turn:

Συνεχιζουμε:)

Link to comment
Share on other sites

τέλος η πρώτη σεζον απο person of interest... περιμενω πως και πως τη δεύτερη. αλλα πρώτα πρέπει να τελείωσω με:

supernatural, walking dead, revolution, banshee, the following, got

τελος και το blacklist, πολυ καλη σειρα με μυστικους πράκτορες και πολλα πολλα μυστικα.

Link to comment
Share on other sites

Μιλαμε για ΠΟΛΥ τουβλο η κορη του Bauer.

Ειμαι στο 2χ13 που ειχε χαθει στο δασος και πηγε με εναν παλαβο που μενει στο δασος μονος του.Εκανε το μπανακι της το κοριτσι και βγηκε μετα με το φανελακι εξω και χωρις σουτιενακι..:hehe:κοντεψαν να μου τρυπησουν την οθονη οι nipples:rolleyes:

Ompo μου θυμήθηκα τον butters που του ελεγε παπατζες ο καρτμαν για πυρηνικό ολοκαυτωμα και τον ειχε κλεισμενο μια βδομαδα στο καταφύγιο.:sarcastic:

Τουβλο λεμε η κορη,το μηλο δεν επεσε κατω απο την μηλια.

Παντως να πω κατι γενικο για την σειρα μεχρι τωρα,προσπαθει παααρα πολυ να κανει twists στο σεναριο και πλεον τα βλεπω να ρχονται απο χιλιομετρα

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

vikings, suits ή κάτι άλλο με λίγα επεισόδια για να περάσω το σ/κ;

Θα πάω να ψηφίσω κι άφησε μεγάλο κενό το PoE και το Arrow.

edit: βλέπω 1-2-3 suits και σας λέω εντυπώσεις

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
Link to comment
Share on other sites

Πάντα μα πάντα την παθαίνω έτσι:

Τι να δω - ε, ας δω το πρώτο επεισόδιο του Firefly.

14 επεισόδια (και μία ταινία) μετά:

#%#$% κ$# FOX γιατί μόνο μία season #$$#@$##@$ ενώ παίζουν κάτι @@ροσειρές 10 seasons τώρα...

Την έχω δει τη σειρά τουλάχιστον 5 φορές. Και πάντα καταλήγω στο ίδιο συμπέρασμα: Οι άνθρωποι που παίρνουν τις αποφάσεις για ποιές σειρές θα συνεχίσουν και ποιές όχι δε ξέρουν πού τους πάνε τα 4...

Link to comment
Share on other sites

Πάντα μα πάντα την παθαίνω έτσι:

Τι να δω - ε, ας δω το πρώτο επεισόδιο του Firefly.

14 επεισόδια (και μία ταινία) μετά:

#%#$% κ$# FOX γιατί μόνο μία season #$$#@$##@$ ενώ παίζουν κάτι @@ροσειρές 10 seasons τώρα...

Την έχω δει τη σειρά τουλάχιστον 5 φορές. Και πάντα καταλήγω στο ίδιο συμπέρασμα: Οι άνθρωποι που παίρνουν τις αποφάσεις για ποιές σειρές θα συνεχίσουν και ποιές όχι δε ξέρουν πού τους πάνε τα 4...

ξέρουν αυτό που τους νοιάζει, να βγάλουν λεφτά.

Link to comment
Share on other sites

"Μην αρχίζεις την μουρμούρα" FTW

Άντε και GoT και ίσως ξεκινήσω 24 s02 όταν τελειώσει η κοπέλα την s01. ( είχα καεί με την πρώτη σεζόν πριν χρόνια. Τελειώνει και καμία όρεξη για σεζόν 2. Δεν ξέρω γιατί )

Link to comment
Share on other sites

ειδα το τελευταιο του supernatural seasson 9 , ΟΥΑΟΥ

γιατι πρεπει να σταματανε -.-

θελω νεα επισοδεια ΟΛΟ τον χρονο , ουστ

Εγώ είμαι στην 5η και λέω να το κόψω.

Αξίζει;

sent from my Amstrad CPC6128

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι στην 5η και λέω να το κόψω.

Αξίζει;

sent from my Amstrad CPC6128

Για μενα μετα την 5-6η δεν αξιζει.Εχει καναντησει κουραστικο στο ενα φιναλε να πεθαινει ο σαμ και στο αλλο ο ντην. Απλα το βλεπω γτ οταν το αρχισα μου αρεσε πολυ και θελω να δω πως θα το τελειωσουν.

Sent from my Note II using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι στην 5η και λέω να το κόψω.

Αξίζει;

sent from my Amstrad CPC6128

δαιμονες , αγγελοι , λεβιαθαν κτλ κτλ κτλ

γινεται της "τετοιας" , και εγω ετσι λεω , πως το εχουν παραξυλωσει , αλλα αφου εφτασες ως εκει , δες το απλα στον ελευθερο χρονο σου οπου δεν θα εχεις κατι καλυτερο να δεις . Φημες λενε πως η 10η σεζον θα ειναι και η τελευταια .... μακαρι!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.