Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Next week αρχιζει κανονικα.

Αλλα αν δεις το πρωτο επεισοδιο απο τωρα δεν θα σου πει κανενας τπτ:sarcastic:

Κατι εκει με εξωγιηνους γινεται μωρε:p

Πολλα επεισοδια της προηγουμενης σεζον tα ειδα και λαρισα φανταρος σε κ@λοnetcafe με πιτσιρικια να τσιριζουν δεν τα χα χαρει.Θα τα κανω μια επαναληψουλα μου φαινεται

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

The Last Ship is an upcoming American post-apocalyptic drama television series that is based on a novel of the same name by William Brinkley. In May 2013, the cable network TNT placed a 10-episode order for the series. The series will premiere on June 22, 2014.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=mNpJkeZmhow]The Last Ship - HD Official Trailers (2014) - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Τέλος το strike back, αναμένω νέα σεζόν!

Ωχ! Ανανέωσαν για 5η;;;; ΟΥΑΟΥ! :dance3:

Και πήγα να σου πω μην κάνεις όνειρα!

Ως την πρώτη Ιουλίου, δες και το banshee από την ίδια εταιρεία παραγωγής.. χρησιμοποιεί την ίδια "συνταγή"! :whistle2:

Link to comment
Share on other sites

η σειρά είναι πολύ καλή! Δυνατές ερμηνείες, ωραίοι και καλοδουλεμένοι χαρακτήρες. Το θέμα (early years of personal computing) γύρω από το οποίο εξελίσσεται πολύ ενδιαφέρον. Μην περιμένετε όμως να δείτε Jobs, Gates κτλ.

Μόνο η ξανθιά δεν μ αρέσει για το ρόλο της, λίγο ψεύτικη...

Link to comment
Share on other sites

αυτό το helix δεν νομίζω να το φτάσω στο τέλος του κύκλου,πολύ μυστήριο χωρίς νόημα,μάλλον πάει shift&delete

από την άλλη ξεκίνησε ο 3ος κύκλος του perception που έκανε δυναμικό καμμπακ και συνεχίζεται γιεη

για το Dominion κάποια άποψη;

Link to comment
Share on other sites

Καλοκαίριασε, έχουμε τρέξιμο.. αλλά ξέμεινα με το υπέροχο μα κι εύπεπτο Suits στον 3ο κύκλο.. με τις υπέροχες μουσικάρες του!

Έπεσε το μάτι μου σε ένα trailer του Helix! Αξίζει;; Δεν έχω δει ποτέ κάτι παρόμοιο κι αναρωτιέμαι.. είναι απλή παράνοια ή κάτι άλλο;

Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτικο το προτελευταίο επεισόδιο της σεζόν Penny Dreadful!

Κρίμα που ο πρώτος κύκλος έχει μόνο οχτώ επεισόδια.

Sent from LG G2

Ωραίος. Την έχω και εγώ στα προσεχώς.:)

Link to comment
Share on other sites

Two and a half S11 Episode 19. Wtf?

Έχουμε αναφορά στον Τσάρλι ότι τα μάμησε λόγω ναρκωτικών , έχουμε τν Mila Kunis, γενικά έχει γίνει λίγο θίασος ή ιδέα μου? Όχι ότι με χαλάει ιδιαίτερα , απλά είναι λίγο wtf

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.