Jump to content



Ποια ταινία είδατε πρόσφατα 2.0 (CineLab)


DJD

Recommended Posts

Τρεις που μου ηρθαν μπαμ μπαμ.

Le dîner de cons

Μιλαμε για ΕΠΟΣ.

Ήθελα να τη δω εδώ και καιρό. Βρήκα ευκαιρία σήμερα.

Πολύ καλή, μου έφτιαξε το κέφι! Μερικές σκηνές ήταν απίστευτες!

Είχε και τη σκηνή με το BMW E30...:bye:

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να τη δω εδώ και καιρό. Βρήκα ευκαιρία σήμερα.

Πολύ καλή, μου έφτιαξε το κέφι! Μερικές σκηνές ήταν απίστευτες!

Είχε και τη σκηνή με το BMW E30...:bye:

Ναι ρε ειναι πολυ ωραια κωμωδια.

Θα την ξαναδω τωρα που το θυμηθηκα.

Dead Man Down

Στην αρχη με κουρασε αρκετα αλλα μετα εστρωσε.

Ωραια ταινιουλα.Λιγο μαφια λιγο περιπετεια λιγο ροματζο για τα κοριτσακια(ε και για μας λιγο:p).

Ευχαριστη ταινια περασε νερακι η ωρα.

7/10

Frozen

Πραγματικα ωραιο παιδικο.

Πανεμορφες σκηνες που με αφηναν με ανοιχτο το στομα,μαγεια κανονικα.

Την σκηνη που ανεβαινει στο βουνο για πρωτη φορα η πρωταγωνιστρια και τραγουδαει παιζει να την εχω δει καμια 20αρια φορες.Δεν το χορταινω το τραγουδι.

8+/10

Anchorman 2: The Legend Continues

Οκ η ταινια ηταν τερμα ηλιθια αλλα για να πω την αμαρτια μου γελασα:p

5/10

47 Ronin

Περιμενα κατι πολυ χειροτερο βγηκε τελικα κατι συμπαθητικο.

Μην περιμενετε κατι εξαιρετικο αλλα το 2ωρακι θα περασει νερο.

Η πρωτη ταινια με τον Neo μετα απο χρονια που βλεπετε.

6,5-7/10

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

Οι Τεμπέληδες της έφορης κοιλάδας

Διαχρονική -

Συμβολική ταινία με πολλά κρυφά μυνήματα και προβληματισμούς .

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=On9Mx_6xbkQ]"Οι τεμπέληδες της εύφορης κοιλάδας", του Ν. Παναγιωτόπουλου (1978) - YouTube[/ame]

Υστερόγραφο :

6 και σήμερα για

--- > [ame]

[/ame] Έγινε επεξεργασία από gt1981
Link to comment
Share on other sites

Need for Speed

:slap::slap::slap:

Αντί να το ξαναδώ, προτιμώ να ξαναπαίξω ένα από τα παλιά need for speed και να το τερματίσω στο Hard. Να θυμηθώ κ τα νιάτα μου κιόλας. Η ταινία για μένα ήταν τραγική. Απορώ πώς έπαιξε ο "jesse". :...: Επιεικώς ένα 5 και δεν θα πω άλλα.

Link to comment
Share on other sites

Kick-Ass 2 (2013) - IMDb

Το πρώτο μου άρεσε πολύ, λόγω ιδέας κυρίως.

Το δεύτερο είναι γελοίο σε πολλά σημεία, σε 3-4 θυμίζει την έννοια του Kick-Ass αλλά μέχρι εκεί..

Συγγνώμη εάν είμαι off topic και πρέπει να ποστάρω καινούργιες ταινίες, αλλά είδα αυτήν εχθές στο ote cinema και πιστεύω ότι αξίζει να την δείτε. 127 Hours (2010) - IMDb

Δεν είσαι off topic, δεν μιλάμε μόνο για νέες ταινίες, ταινιάρα το 127 Hours :T:

Link to comment
Share on other sites

Ειδα jackass: bad grandpa

επικο! :hehe: ειναι κατι σαν ταινια με δημόσιες φάρσες , ειναι καλύτερο απο οσο φαίνεται στη περιγραφή

Ειδικά στο τέλος

giphy.gif

Need for Speed

:slap::slap::slap:

Αντί να το ξαναδώ, προτιμώ να ξαναπαίξω ένα από τα παλιά need for speed και να το τερματίσω στο Hard. Να θυμηθώ κ τα νιάτα μου κιόλας. Η ταινία για μένα ήταν τραγική. Απορώ πώς έπαιξε ο "jesse". :...: Επιεικώς ένα 5 και δεν θα πω άλλα.

Γιαυτό μάλλον έπαιξε ο jesse...είδαν οτι ήταν πατάτα η ταινία, λένε ας βάλουμε κάνα ηθοποιό με όνομα να πιάσει τόπο.

Συγγνώμη εάν είμαι off topic και πρέπει να ποστάρω καινούργιες ταινίες, αλλά είδα αυτήν εχθές στο ote cinema και πιστεύω ότι αξίζει να την δείτε. 127 Hours (2010) - IMDb

Πραγματικά ταινιάρα & αληθινή ιστορία.Πάντως σε όσους λέω να το δουν και τους λέω ειναι 1,5 ωρα στο ίδιο σημείο ξενερώνουν.Το ιδιο και με το buried.

Link to comment
Share on other sites

Intouchables +8.0

Ένας πλούσιος τετραπληγικός προσλαμβάνει έναν περιθωριακό Αφρικανό ως προσωπικό του φροντιστή, ο οποίος αποφασίζει να τον βγάλει από την μίζερη πραγματικότητα του.

Η ταινία αφήνει μια γλυκιά αίσθηση στον θεατή, ακροβατώντας ανάμεσα στο χιούμορ και το συναίσθημα. Συστήνεται.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=34WIbmXkewU]The Intouchables Official Trailer #1 (2012) HD Movie - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Conspiracy 6.5

Ναζί αξιωματούχοι συγκεντρώνονται σε μια μυστική τοποθεσία, όπου αποφασίζουν τον τρόπο εξόντωσης των Εβραίων στην Ευρώπη, αλλά κανείς δεν διατίθεται να παραδώσει τις εξουσίες του στο κοινό όραμα και αρχίζουν οι κινήσεις τακτικής.

Καλογυρισμένο, η υπόθεση προχωρά γρήγορα, αλλά δεν είναι αυτό που περιμένεις. Δεν το συνιστώ.

[ame]

[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Shame 4.0 Απ' τις χειρότερες ταινίες που έχω δει...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=62nelnMXW3M]Shame (2011): trailer - YouTube[/ame]

Butch Cassidy and the Sundance Kid 7.5

Κλασσική άγρια δύση αλλά και με αρκετές δόσεις χιούμορ. Αρκετά καλό.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=501Afs54cso]Trailer - Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - YouTube[/ame]

Να πω ότι μην σας φοβίζουν οι παλιές ταινίες από θέμα ποιότητας και ήχου, κυκλοφορούν σχεδόν όλες σε 1080p. σε γνωστά τορεντάδικα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.