Jump to content



Ποια ταινία είδατε πρόσφατα 2.0 (CineLab)


DJD

Recommended Posts

Ακούστε και μια 2η γνώμη.. (εκτός της δική μου) πριν το δείτε, δεν ξέρω πόσοι έχετε συμφωνήσει μαζί μου κατά καιρούς σε τέτοιες ταινίες.. μα το spider man 2 είναι μεγάλη ΠΑΠΑΤΖΑ.. για να μην πω τίποτα χειρότερο! 1000 φορές να ξανάβλεπα το Captain America 2.. :wall:

Link to comment
Share on other sites

Tokarev ούτε καν 3/10. Τραγικό σενάριο κι ηθοποιοί. Απο δω και πέρα (κι άργησα κιόλας) οι ταινίες του Cage μπαίνουν στον ίδιο κουβά με του Steven Seagal.

Link to comment
Share on other sites

Tokarev ούτε καν 3/10. Τραγικό σενάριο κι ηθοποιοί. Απο δω και πέρα (κι άργησα κιόλας) οι ταινίες του Cage μπαίνουν στον ίδιο κουβά με του Steven Seagal.

Μα καλά, εκτός του ότι το σενάριο είναι αντιγραφή των Taken, δεν είδες το 5/10 από ~2500 στο IMDb ;

Εγώ πλέον βλέπω μόνο ότι είναι 7/10 και πάνω και σπάνια κάποιες με 6/10.

Link to comment
Share on other sites

Απο δω και πέρα (κι άργησα κιόλας) οι ταινίες του Cage μπαίνουν στον ίδιο κουβά με του Steven Seagal.

Ε, οχι και στον ιδιο κουβα με τον Steven Seagal. :p

Ο Steven Seagal σε αυτο που κανει ειναι καλος. Δασκαλος πολεμικων τεχνων ηταν/ειναι, αν δεν κανω λαθος, και του προεκυψε το hollywood. Oυτε Αμλετ πηγε να παιξει ουτε κανα κοινωνικο δραμα και στις ταινιες του ανοιγει το στομα του για τα πολυ βασικα.

Ξυλο και παλι ξυλο. :banging:

Link to comment
Share on other sites

Tokarev ούτε καν 3/10. Τραγικό σενάριο κι ηθοποιοί. Απο δω και πέρα (κι άργησα κιόλας) οι ταινίες του Cage μπαίνουν στον ίδιο κουβά με του Steven Seagal.

Η κατρακύλα του Cage έχει ξεκινήσει εδώ και πολύ καιρό. Σταγόνα που ξεχείλισε το ποτήρι για μένα το αλησμόνητο Knowing :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Tokarev ούτε καν 3/10. Τραγικό σενάριο κι ηθοποιοί. Απο δω και πέρα (κι άργησα κιόλας) οι ταινίες του Cage μπαίνουν στον ίδιο κουβά με του Steven Seagal.

Το "Tokarev" φώναζε από μακριά ότι είναι φόλα. : P

Το "Joe" ήταν ευχάριστη ταινία.

Link to comment
Share on other sites

Γενικά ο Cage είναι δύο ταχυτήτων.. ή του ύψους ή του βάθους. Στις ταινίες και εγώ εμπιστεύομαι βαθμολογίες imdb. Στις σειρές απο την άλλη μπορεί και να την πατήσεις και να πέσεις σε φόλα με υψηλή βαθμολογία.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ήταν φριχτό το Robocop, εκτός αν το συγκρίνεις με το παλιό. Έχει καλό Gary Oldman, Michael Keaton, Jackie Earle Haley. Συνολικά, μέτριο.

Το Pompeii από την άλλη, επίσης μέτριο, αλλά παλεύεται λίγο δυσκολότερα. Ο Jon Snow δεν ξέρει τίποτα, ο Jack Bauer δεν έχει χρόνο και η Trinity έχει ξεχάσει να βάλει το μαύρο γυαλί.

Link to comment
Share on other sites

Στις ταινίες και εγώ εμπιστεύομαι βαθμολογίες imdb. Στις σειρές απο την άλλη μπορεί και να την πατήσεις και να πέσεις σε φόλα με υψηλή βαθμολογία.

Η βαθμολογία είναι το 1/3. Το 2ο είναι ο απόλυτος αριθμός ψήφων και το 3ο υπόθεση και cast.

Μπορεί δηλαδή να έχει 9/10, από 18 άτομα και με ηθοποιούς που δεν τους έχεις ξαναδεί ποτέ.

Προφανώς το ψήφισαν μεταξύ τους... :hm:

Link to comment
Share on other sites

Είδα robocop,pompeii και grudge match. Ούτε κρύο ούτε ζέστη για κανένα αλλά για μένα βλέπονται ψιλοευχάριστα.

Το robocop να λέμε καλά που δε μας βγήκε εντλώς μούφα σα το conan..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.