Jump to content



Ποια ταινία είδατε πρόσφατα 2.0 (CineLab)


DJD

Recommended Posts

Είδα το Saturday night fever, και το Grease.

Ωραία ταινιάκια, κι ας μην είμαι των μουσικοχορευτικών σόου (εξαιρείται το μπαλέτο. όχι τα μπολσόι, μπάλα πως το λένε; Ζιντάν, Φαν Νιστελρόι :p). Καλύτερα που τα είδα τώρα κι όχι πριν 5-6 χρόνια, όπου θα τα είχα κόψει στο μισάωρο το πρώτο, και στο 10λεπτο το δεύτερο.

Link to comment
Share on other sites

Le dîner de cons 7.5 Αρκετά καλό, μου άρεσε.

"Ένας κυνικός και σνομπ εκδότης προσκαλεί έναν κακομοίρη σε ένα «δείπνο ηλιθίων» που διοργανώνει με τους φίλους του. Όταν ο τελευταίος εγκατασταθεί για λίγες ώρες στο σπίτι του πρώτου, θα αποδειχτεί μια αληθινή μηχανή καταστροφής."

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=D9r2sgrZv_0]Le Diner De Cons / Δείπνο Ηλιθίων - YouTube[/ame]

Tropa de Elite 2 9.0 Εξαιρετικό!!

"Μετά την αιματοβαμμένη εισβολή στην φαβέλα Μπανγκού του Ρίο, ο αστυνόμος Ρομπέρτο Νασιμέντο κι ο υπαρχηγός Αντρές Ματίας κατηγορούνται από μέλος του οργανισμού ανθρωπίνων δικαιωμάτων. Ο Ματίας μεταφέρεται στη διεφθαρμένη στρατιωτική αστυνομία, ενώ ο Νασιμέντο απαλλάσσεται από τις υπηρεσίες του. Όμως, ο Νασιμέντο έχει γίνει λαοφιλής και τον καλούν στην μυστική υπηρεσία του υπουργείου ασφαλείας."

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=_gnJB10WTpE]Elite Squad: The Enemy Within - Official Trailer [HD] - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

μην την δειτε , το γεγονος οτι παιζει η elizabeth gillies ειναι απλα εντιπερισπασμος τα λέει όλα

Couldn't resist. Ποια είναι η τύπισσα ώστε να εγγυάται την ποιότητα μιας ταινίας; Μου είναι παντελώς άγνωστη.

Link to comment
Share on other sites

Couldn't resist. Ποια είναι η τύπισσα ώστε να εγγυάται την ποιότητα μιας ταινίας; Μου είναι παντελώς άγνωστη.

nickelodeon ? :p

ειναι ενα ωραιο γκομενακι που παιζει στο Victorious , μαζι με την ariana grande και την victoria justice (αυτη την γλυτωσε δυστυχος )

Link to comment
Share on other sites

nickelodeon ? :p

ειναι ενα ωραιο γκομενακι που παιζει στο Victorious , μαζι με την ariana grande και την victoria justice (αυτη την γλυτωσε δυστυχος )

Παντελώς άγνωστη και το Victorious στο imdb είναι στο 6.9 με μόλις 10000 ψήφους. Πολύ μέτριο σκορ θα έλεγα για σειρά. :o

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινα δεν καταλαβαινω τι λετε.

Εγω το λατρευω το 3.Οπως τα λατρευω και ολα.ΟΛΑ.Ακομα και το phantom menace,ναι.

Οταν το βλεπα σινεμα πριν απο 10 χρονια εκει στο τελος ειχα παθει σοκ.

Κοντευα να λιποθυμήσω.Λαθος υλοποιηση και φιφες.Τελεια ηταν η ταινια.

Μη τολμήσεις να ξανασχολιάσεις το Game of Thrones άθλιο κατασκεύασμα :p

Link to comment
Share on other sites

How to Train Your Dragon 2

Τελειο οπως και το πρωτο.

Δεν ξερω παιζει να μου αρεσε και λιγο περισσοτερο.

Το πρωτο ειναι η αρχη οκ αλλα αυτο παιζει να ειχε λιγο πιο "γεματο" σεναριο.

9/10

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

χθες ειδα το καινουργιο RoboCop

δυστυχος δεν θυμαμε το παλιο για να κανω συγκριση , αλλα μου φανηκε να εστιαζει πολυ πανω στο τι γινεται με το μυαλο του robocop παρα στην μαχη του εγκληματος . δεν ηταν ασχημη , αλλα μεχρι εκει

Link to comment
Share on other sites

χθες ειδα το καινουργιο RoboCop

δυστυχος δεν θυμαμε το παλιο για να κανω συγκριση , αλλα μου φανηκε να εστιαζει πολυ πανω στο τι γινεται με το μυαλο του robocop παρα στην μαχη του εγκληματος . δεν ηταν ασχημη , αλλα μεχρι εκει

Impossibruuuu

Link to comment
Share on other sites

Primal Fear

την είδα χθες, απίστευτη ταινία... μπορεί ο edwart norton να μην ειναι κύριως πρωταγωνιστής (πιτσιρικάς τότε) αλλα μιλάμε για τέλεια ερμηνεία 10/10 .

Ταινία 8.5/10

ήταν η πρώτη του ταινία και το πρώτο του nomination για oscar, not bad. :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.