Jump to content



Netbook Acer Aspire 150 και 250


Shadowjump

Recommended Posts

Πωλούνται σε υπεράριστη κατάσταση, τα μικρά και θαυματουργά Netbook της Acer με σχεδόν αχρησιμοποίητες μπαταρίες (πάνω από 2 ώρες διάρκεια) και ευρύχωρους σκληρούς δίσκους 160GB.

Το ένα είναι 8.9" λευκού (κρεμ) χρώματος όπως της φωτογραφίας και συνοδεύεται από κομψή προστατευτική δερμάτινη θήκη.

Τα χαρακτηριστικά του μπορείτε να τα δείτε εδώ.

Το δεύτερο είναι 10.1" μαύρου χρώματος και βρίσκεται στο κουτί του με όλα του τα παρελκόμενα.

Τα χαρακτηριστικά του μπορείτε να τα δείτε εδώ.

Υπάρχει δυνατότητα επέκτασης της μνήμης με 1 DIMM του 1GB DDR2 ώστε να έχει συνολικά 1.5GB.

Επίσης αν κάποιος επιθυμεί καλύτερη τιμή, ο σκληρός δίσκος μπορεί να αντικατασταθεί με άλλον μικρότερης χωρητικότητας 40GB.

Τιμοκατάλογος

  • 160€ για το 8.9",
  • 200€ για το 10.1",
  • +10€ για έξτρα RAM,
  • -15€ για μικρότερο HDD

Επικοινωνία μέσω PM στο χρήστη foivoleon

acer-aspire-one-a150.jpg

Link to comment
Share on other sites

από εμένα δεν έχεις πάρει και περιμένεις γιατί περιμένω και εγώ απάντηση από αυτόν που το θέλει....αν έχεις βρει να το δώσεις, δώστο, μην περιμένεις από εμένα....

Link to comment
Share on other sites

από εμένα δεν έχεις πάρει και περιμένεις γιατί περιμένω και εγώ απάντηση από αυτόν που το θέλει....αν έχεις βρει να το δώσεις, δώστο, μην περιμένεις από εμένα....

Θα περιμένω! Don't worry! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.