Jump to content



Q-TEC 500W BIG FAN???


DMylonas

Recommended Posts

ενα qtec 400 που ειχα παρει παλια το μονο που καταφερε ηταν μολις ζεστενονταν να μου κληνη το συστημα. μου το αλαξαν και το επομενο που ηρθε μετα απο 3 μηνες το μονο που καταφερε ηταν οτι μολις το εβαζες το καλοδιο τροφοδοσιας να μου ριχνη τον γενικο του σπιτιου. μακρυα θα ελεγα εγω.

Link to comment
Share on other sites

Aν απρατηρήσατε λέει peak watt, άρα αυτά ούτε στο όνειρό τους δεν τα βλέπεις. Το tagan δίνει sustained 460w μόνο οι θετικές γραμμές και peak 500 watt για 1 λεπτό. Τι να λέμε τώρα!

Α και το άλλο, το qtec ζητά απο την δεή 3 A ενω το tagan 6A και δεν πιστεύω το tagan να είναι τόσο μη αποδοτικό που να την κάνει μόνο θερμότητα την έξτρα ενέργεια

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν είναι τίποτα... στην Antec το 550 το άφησαν να παίζει στο 117% (643,5W) για μισή ώρα. Φυσικά δεν το συνιστούν να το δοκιμάσουμε στο σπίτι :-)

Αλλά και πάλι βλέπεις την αξιοπιστία που σου εμπνέει η εταιρεία.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.