Jump to content



Galaxy Glacier 6800


Lewnidas

Recommended Posts

Η καρτουλα παιδια απο οτι φαινεται και στο preview πεταει ,την εχω παραγειλει apo harshop.gr και 8α μου ερ8ει σε μια βδομαδιτσα...περιπου 400 εωρο παει τελικη,πιστευω οτι ειναι αψογη αγορα για ολους!!

http://www.nvidia.gr/phpnuke2/modules.php?name=News&file=article&sid=295

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να προσδιορισω ακριβως το γιατι

αλλα το αρθρο θυμιζει περισσοτερο τηλεοπτικο σποτακι για μαξιλαροθηκες στο BlueSky......

λεω να παρω μια σε αυτο το υπεροχο μπλε ελεκτρικ για να ταιριαζει με τις κουρτινες....

Link to comment
Share on other sites

Οι δικές μου αμφιβολίες έχουν να κάνουν με την εντύπωση που έκανε στον Λεωνίδα το preview.

Συνήθως, preview κάνουμε σε προϊόντα που έχουμε στην κατοχή μας και όχι μεταφράζοντας το δελτίο τύπου.

Επίσης το ότι έχει ελαφρώς αυξημένο clock στον πυρήνα δεν είναι τίποτε σπουδαίο, απλά αναβάθμισαν το bios της κάρτας με bios που δίνει μεγαλύτερο clock, 25ΜΗz δεν είναι τίποτε.

Κατά τα άλλα, μπορεί να είναι εξαιρετική κάρτα, απλά το "preview" δεν μου έδειξε κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

H μπορει να ειναι λιγο χαλια σε σχεση με μια νορμαλ 6800 οποτε τις δωσαν 25Mhz παραπανω για να πιανει τα νουμερα που πρεπει.( κακιες). Σιγουρα παντως δεν θα χαλαστεις καθολου :)

Link to comment
Share on other sites

Απο το preview:

...χάρη στην μνήμη των 2.2ns που μπορεί να χρονιστη και παραπάνω από τα εργοστασιακά 900MHz...

Χαρακτηριστικα: - Μνήμη 2.2ns Hynix DDR που επιτρέπει έξοχο overclocking από 700MHz και πάνω.

Καπου τα μπερδεψαν λιγακι ή μπορει να ειναι που ακομα δεν εχω πιει καφε.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.