Jump to content



Χριστουγεννιατικες διακοπες!


Dant3

Recommended Posts

Θελω να παω με την κοπελα μου κανα 4μερο +-1 μερα διακοπες μετα την πρωτοχρονια.λεμε στο διαστημα 2-6 ιανουαριου.το θεμα ειναι ο προορισμος.θελουμε κατι οικονομικο,δηλαδη κατι με κατω απο 150Ε το ατομο(αυτα για μεταφορα και διαμονη κατα προτιμηση μαζι με πρωινο).δεν θελω πακετο απο γραφεια γιατι αν τα ψαξω μονος μου βγαινει πιο οικονομικα(τωρα υπαρχουν και εξαιρεσεις οποτε αν βρεθει κατι καλο,γουαι νοτ).

λεγαμε για μπανσκο η σοφια(για την εμπειρια του εξωτερικου).το θεμα ειναι αξιζουν?βγαινουν τα χρηματα για εκει?

δωστε ινφο και αλλες προτασεις καταλληλες για ζευγαρι.σκι κτλ δεν μας ενδιαφερουν.

Αμα δεν βγαλουμε ακρη παμε στην τελικη στο μετσοβο που εχουμε και διαμονη :p

Link to comment
Share on other sites

Αν έχετε διαμονή why not Μέτσοβο; Φάτε τα υπόλοιπα από τα 150 εκεί ή πάρε κανέναν SSD :o Έκτος αν έχετε πάει άλλες 10 φορές.

Γενικά δεν μπορώ να σε βοηθήσω, οπότε ... ας σε ξενερώσω :p . Μακάρι να βρεις όπου θες, άλλα άργησες λίγο το ψάξιμο. Ειδικά για γιορτές, τα κλείνουν αρκετά νωρίτερα.

Link to comment
Share on other sites

δες εδω ekdromi.gr

μπανσκο αν δεν κανεις σκι, τι να πας? να δεις το χωριο? δεν εχει νοημα. το μπανσκο ειναι καθαρα για σκι. + οτι εχει απειρο κοσμο τετοιο καιρο.

Link to comment
Share on other sites

μποροβετς, και κοζουφ στα σκοπια, εδω κοντα σε εμας.

δες αγιο αθανασιο, καιμακτσαλαν.

ελατοχωρι, πιερια

κατα γρεβενα μερια, βασιλιτσα.

εισαι αθηνα, μπορεις να δεις καταβρυτα κτλ.

edit.

http://www.skikozuf.com.mk/index.php?option=com_joomgallery&Itemid=102〈=en

εχω ακουσει απο πολλους οτι θα πανε κατα εκει για σκι. δεν ξερω πως ειναι...

Link to comment
Share on other sites

ετσι καταλαβαινω απο αυτα που γραφει..

αλλα και παλι εισαι μακρια... θα φας πολλα σε βενζινες, διοδια κτλ..

δες κατι αλλο.

εμενα θα με βολευε που ειμαι κοντα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.