Jump to content



New rig :D


Grim95

Recommended Posts

Τουμπανο το κουτακι σου, καλοριζικο ψηλε...Καλο ''καψιμο'' και γενικως ο,τι κανεις μαζι του...:p

Κατι ασχετο με το rig...

Ποσες ιντσες ειναι η οθονη του υπολογιστη ; Αυτη πανω στο γραφειο εννοω, οχι την τηλεοραση...

Link to comment
Share on other sites

Τουμπανο το κουτακι σου, καλοριζικο ψηλε...Καλο ''καψιμο'' και γενικως ο,τι κανεις μαζι του...:p

Κατι ασχετο με το rig...

Ποσες ιντσες ειναι η οθονη του υπολογιστη ; Αυτη πανω στο γραφειο εννοω, οχι την τηλεοραση...

LG W1934S review - Monitors

Link to comment
Share on other sites

Κάτι μου θυμίζει αυτό το "κουτάκι", χεχε. :) Έχω την εντύπωση ότι η Α70 μπορεί να μπεί μόνο σε κάθετη διάταξη σε AMD όμως. Όχι πώς θα έχει τρελή σημασία, αλλά λέμε. Καλοδούλευτο!

Παρεπιπτώντος πως άντεξες και άφησες τα κίτρινα παπαράκια πάνω, που πιάνουν τις pcie κάρτες; Σε μένα δεν έπιαναν καλά.

Edit: 23ρα καρφί για την dell. Αλλιώς τράβα για 24ρα+, μη το σκέφτεσαι καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

Μπα , αρκετά με τις 19αρες, μάλλον για μια 23αρα θα πάω, μετα μάλλον θα βάλω την LG και μια asus που εχω δεξιά και αριστερά και η 23αρα στην μεση

ΠωΠω αυταααααα ειναι...

Βεβαια θα χωρανε στο γραφειο που βλεπω στην last photo ;:hmm:

Link to comment
Share on other sites

Κάτι μου θυμίζει αυτό το "κουτάκι", χεχε. :) Έχω την εντύπωση ότι η Α70 μπορεί να μπεί μόνο σε κάθετη διάταξη σε AMD όμως. Όχι πώς θα έχει τρελή σημασία, αλλά λέμε. Καλοδούλευτο!

Παρεπιπτώντος πως άντεξες και άφησες τα κίτρινα παπαράκια πάνω, που πιάνουν τις pcie κάρτες; Σε μένα δεν έπιαναν καλά.

Οντος φίλε μου, και το λυπηρό ειναι όταν το δοκίμασα απο κοντά

Οσο για τα κίτρινα παπαράκια επιαναν μια χαρα

Link to comment
Share on other sites

ΠωΠω αυταααααα ειναι...

Βεβαια θα χωρανε στο γραφειο που βλεπω στην last photo ;:hmm:

Δεν θα τις εχω ευθύγραμμα, θα ειναι κάπος διαγώνια ετσι ώστε να φένεται η 23άρα σαν κεντρικη, κάπως σαν hacker xD , πάντα ήθελα να το κάνω αυτο

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα τις εχω ευθύγραμμα, θα ειναι κάπος διαγώνια ετσι ώστε να φένεται η 23άρα σαν κεντρικη, κάπως σαν hacker xD , πάντα ήθελα να το κάνω αυτο

Μα διαγωνια εννουσα και εγω...

Αλλα για να λες πως μπενουν κατι ξες παραπανω...:T:

Και η mobo απο τις αγαπημενες μου...Τυχερεεεεεε...

Το εχεις τρεξει καθολου το 'μηχανακι'' ;

Απο θερμοκρασιες τι λεει ;

Απο θορυβο ;

Link to comment
Share on other sites

Μα διαγωνια εννουσα και εγω...

Αλλα για να λες πως μπενουν κατι ξες παραπανω...:T:

Και η mobo απο τις αγαπημενες μου...Τυχερεεεεεε...

Το εχεις τρεξει καθολου το 'μηχανακι'' ;

Απο θερμοκρασιες τι λεει ;

Απο θορυβο ;

Μια χαρά, περιμένω να μου ερθεί και : Hyper 412S - Cooler Master - Leading Provider of Computer Case | Cooler | Power Supply και μετά θα πετάει το pc

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.