Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

Φοβερή πίστα, γ@μάτος  αγώνας κ τρελή βροχή με τα παιδιά των pitlanes.com.

 

 

 

εδιτ:τα εγγλέζικά κ η γκέικη φωνή μου προσθέτουν στο βίντεο μια άλλη αίσθηση πάντως :hehe::hehe:

Έγινε επεξεργασία από sosna
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Χτες γύριζα με τον DeamMan...καλό τιμόνι, από τους 100 γύρους τερμάτισα τους 10

Δοκίμαζα setup...

Δεν μου ταιριάζει το σασμάν με τίποτα λέμε !!!

Σήμερα πάλι αν προλάβω δοκιμές.

Πάνο να βάλω κωδικό να κάνουμε δοκιμές με το ίδιο setup εσύ γεμάτος εγώ άδειος να δούμε πως θα πανε τα ελαστικά...

 

Har har har

 

πριν 7 ώρες, το μέλος panosdimp έγραψε:

Εκανα ένα καλό σετάπ κι εγώ κτύπησα μόλις τώρα offline 1,17,8 θα το τελειοποιήσω και θα στο στείλω αύριο μάλλον.

Loch Drummond -- Long Layout P1 HOT LAP.doc

peiramatiko1,17,8.doc

 

Kύριοι...μόνο σε συνθήκες Server μετράνε οι χρόνοι...τα υπόλοιπα δεν λαμβάνονται υπόψη.

 

Και μην φτιάχνετε Setup για γρήγορους γύρους. Αυτό κρατήστε το για το Quali.

Serup για αγώνα θέλουμε να μας βγάλει τα ελαστικά...ωιμέ...με άσχετους έμπλεξα...

 

Har har har

 

edit: 294 γύρους μέχρι τώρα...

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@panos@jim

Αρε μαγκες τι μου κανατε?

Που πας ρε καραμητρο με Ati6950Hd και 30-40 frames?

Οι φωτος του Πανου ειναι γαμα..ς!

Με γυρω στα 200 γιουρα που παμε ρε μαγκες?

Υποψιν παιζω PLP(17-27-17)@3968x1280 σεταρισμενα σε softth.

2015-11-29-260.jpg

Έγινε επεξεργασία από Dimitris Pappas
Καποτε θα μαζεψω τα καλωδια....
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@jim@maddog

Το τιμονι ειναι αυτο http://www.aliexpress.com/item/Car-Steering-Wheel-Black-Gray-Genuine-Leather-Hole-digging-Breathable-Q5-Slip-resistant-Universal-Auto-Supplies/32256429765.html πανω σε G25.

Οι προτασεις σας για VGA ευπροσδεκτες και ευχαριστω!

Απλα ειπα να παει η αγορα λιγο αργοτερα και να παρω τωρα http://www.derekspearedesigns.com/pro-sequential---std.html?m.

Μολις ειδα το βιντεο και τις φωτο τρελαθηκα!

Το rf2 δεν εχει να ζηλεψει τιποτε απο γραφικα και ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ!!!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Για Gt αυτοκινητα νομιζω τα 320mm ειναι ιδανικα.Το fanatec BMW gt2 rim ειναι 320mm και περιπου 3.5 kg ενω το κινεζικο 1.5.

Βεβαια η g25 θελει ελαφρια στεφανια λογω καχεκτηκοτητας!

Αν ποτε ερθετε Γιαννενα ειστε καλεσμενοι σπιτι μου!!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Θα μπει κανείς για καμία γύρα σαλιγκάρια ?

 

Humidity 94%

Και μετά λέμε γλυστράει...

Που πάμε ρε τέτοια ώρα για προπόνηση...

Αν δεν παει 100% για να βγει η Nessie εκεί στο Loch Ness μαζί με τίποτα μπαρμπούνια δεν μπαίνω...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Getting Skins Into rFactor 2

 

For some fucked up gay stupid drunk idiot faggot communist retard reason, ISI decided to make getting skins into RFactor2 batshit fucking pants-on-head idiotically fucking difficult. Here's a quick guide on getting your shit to show up in game

:hehe: Δεν έχει άδικο ο τύπος που τά χει πάρει μου βγήκε το λάδι κι αν δεν έβρισκα τις οδηγίες του δεν υπήρχε περίπτωση να βρώ πως μπαίνει εκεί μέσα το σκίν,τώρα πρέπει να δούμε πως θα μεταδίδεται στο ονλάιν.

Mπορεί να μην δοκίμασα ακόμα το σετάπ του Δημήτρη αλλά δουλεύω πάνω στο σκίν του Τhelab τι λέτε σας αρέσει καθόλου.

Λείπουν οι σπόνσορες και τα νούμερα κλπ>>>work in progress

 

20160316231118_1.thumb.jpg.fb1784491993620160316231206_1.thumb.jpg.9ff3161a6bd4120160316231245_1.thumb.jpg.d31427be4a30920160316231443_1.thumb.jpg.595e522c3d772

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Getting Skins Into rFactor 2

  For some fucked up gay stupid drunk idiot faggot communist retard reason, ISI decided to make getting skins into RFactor2 batshit fucking pants-on-head idiotically fucking difficult. Here's a quick guide on getting your shit to show up in game

:hehe: Δεν έχει άδικο ο τύπος που τά χει πάρει μου βγήκε το λάδι κι αν δεν έβρισκα τις οδηγίες του δεν υπήρχε περίπτωση να βρώ πως μπαίνει εκεί μέσα το σκίν,τώρα πρέπει να δούμε πως θα μεταδίδεται στο ονλάιν.

Mπορεί να μην δοκίμασα ακόμα το σετάπ του Δημήτρη αλλά δουλεύω πάνω στο σκίν του Τhelab τι λέτε σας αρέσει καθόλου.

Δςν ξέρω γιατί, αλλά μου θυμίζει hot wheels :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εμένα το λογότυπο του FORZA 6 :hehe::p

Λέω να βάλω σπόνσορα το assetto στο καπό!

46 minutes ago, mad_dog said:

Θα μπει κανείς για καμία γύρα σαλιγκάρια ?

 

Humidity 94%

Και μετά λέμε γλυστράει...

Που πάμε ρε τέτοια ώρα για προπόνηση...

Για να μπω δεν λέει θα πάρω μαζί μου όλες τις μπάρες χικ!

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

45 lt καύσιμα, 83% υγρασία

 

1:21.245

 

Αν βελτιώσω το στυλ οδήγησης ίσως χρειαστεί μόνο 1 pit-stop για ελαστικα.

Θα κάνω όμως προπόνηση ολόκληρο αγώνα να δω τι συμφέρει.

πριν 19 λεπτά, το μέλος panosdimp έγραψε:

Getting Skins Into rFactor 2

 

For some fucked up gay stupid drunk idiot faggot communist retard reason, ISI decided to make getting skins into RFactor2 batshit fucking pants-on-head idiotically fucking difficult. Here's a quick guide on getting your shit to show up in game

:hehe: Δεν έχει άδικο ο τύπος που τά χει πάρει μου βγήκε το λάδι κι αν δεν έβρισκα τις οδηγίες του δεν υπήρχε περίπτωση να βρώ πως μπαίνει εκεί μέσα το σκίν,τώρα πρέπει να δούμε πως θα μεταδίδεται στο ονλάιν.

Mπορεί να μην δοκίμασα ακόμα το σετάπ του Δημήτρη αλλά δουλεύω πάνω στο σκίν του Τhelab τι λέτε σας αρέσει καθόλου.

Λείπουν οι σπόνσορες και τα νούμερα κλπ>>>work in progress

 

20160316231118_1.thumb.jpg.fb1784491993620160316231206_1.thumb.jpg.9ff3161a6bd4120160316231245_1.thumb.jpg.d31427be4a30920160316231443_1.thumb.jpg.595e522c3d772

 

Αυτά δικά σου είναι τα skins ?

Tα skins φορτώνουν από τον server γιατί έχω δώσεις τέτοια δικαιώματα.

Πολύ ωραία !!!

Μου άρεσε πάρα πολύ το χρώμα.

Στον Γιάννη κάνε ένα κίτρινο που φωσφορίζει να ξεχωρίζει, μην τον τρακάρουμε στον αγώνα...σαν σημαδούρα ένα πράμα

 

Har har har

Eίμαι τώρα με τα whisky...φανταστικό μιλάμε το χρώμα (να δούμε αύριο πως θα τα δω...)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.