Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

Δεν χαλάω με τίποτα είμαι γεμάτος συνηρητικά άλλωστε έχω τις λιγότερες απουσίες!:amen:

 

Ωραίο φαίνεται το μοντ @mad_dogέλα να μας το βάλεις στο σέρβερ να ρθει κι ο Γιάννης που βαρέθηκε τη Σέβυ.

Καλά σηκώνει κάτι σκινς το εργαλείο.....

Το γρασίδι εκεί κααααάτω φαίνεται ψεύτικο !

 

Παιδιά μην κάνετε αλλαγές για μένα, είμαι εκτός σπιτιού, απο αύριο πάλι θα μπορέσω να μπω.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, panosdimp said:

Tο σετάπ όλα τα λεφτά Δημήτρη πολύ ανώτερο από το δικό μου πίστευα ότι με μικρές ρυθμίσεις κάτι γίνεται αλλά ήθελε πράμα τελικά μπράβο είσαι μηχανικάρα.

Καλά που δεν το είχε ο Ακης :)

 

 

θέλω κ γω :amen:

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, panosdimp said:

Δεν σε είδαμε πουθενά

 

Ο κ.Ζερδελής φταίει όχι εγώ. :(

 

http://www.biblionet.gr/book/175930/%CE%96%CE%B5%CF%81%CE%B4%CE%B5%CE%BB%CE%AE%CF%82,_%CE%94%CE%B7%CE%BC%CE%AE%CF%84%CF%81%CE%B7%CF%82/%CE%95%CF%81%CE%B3%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CF%8C_%CE%B4%CE%AF%CE%BA%CE%B1%CE%B9%CE%BF

Έγινε επεξεργασία από sosna
Link to comment
Share on other sites

Ιδέα...

 

Old vs Boy

 

   diss03-1.jpg                                  vs                                    c6r5b.jpg  

 

Kαι τα δύο βγάζουν περίπου τα ίδια άλογα...

Εγώ θα πάρω το παλιό για να διατηρηυούν οι ισορροπίες

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος sosna έγραψε:

Βάλε τον πάλιουρα να γουστάρουμε τρελόσκυλε :kiss2:

 

Sosna έχεις το rF2 original ?

 

Aν τα βάλω και τα 2 υπάρχει πρόβλημα ?

 

Ό,τι θέλετε. Εγώ ακόμη δεν το έχω δοκιμάσει...θα πάω σήμερα σπίτι να το δοκιμάσω...

 

Το αυτοκίμητπο τελικά αξίζει ???

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Το αυτοκίνητο δίνει σεμινάριο για το πώς πρέπει να νιώθεις το weight transfer μέσω force feedback device, τουλάχιστον στη csw v2 είναι υποδειγματικό το πώς μου δίνει να καταλάβω τα πάντα.

Βέβαια παραμένει δύσκολο και δύστροπο στην οδήγηση αλλά απολαυστικό όταν τα καταφέρνεις.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.