Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

Προσπάθησα αλλά δεν με έβαλε οπότε υπομονή μέχρι να το φτιάξουν .

Πάω με τον Vita assetto  κάνε την καρδιά σου πέτρα κι έλα .

ΥΓ. Εβαλα μια πίστα με καρτ οφλάιν μιλάμε για φοβερή φάση όταν το φτιάξουν να βάλεις να κάνουμε χαβαλέ είναι απίθανα τα καρτάκια.

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Παράθεση

ΥΓ. Εβαλα μια πίστα με καρτ οφλάιν μιλάμε για φοβερή φάση όταν το φτιάξουν να βάλεις να κάνουμε χαβαλέ είναι απίθανα τα καρτάκια.

Kαλά εσείς τώρα ανακαλύψατε τον τροχό μου φαίνεται...

 

oyqde3a6.jpg

 

Κατεβαίνει άνετα...τον Γιάννη τον είδε κανείς ?

Μήπως είδε τους χρόνους μου και είναι με εγκεφαλικά ?

 

Har har har

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Eγώ πάντως αν θέλεις πηγαίνω και σιγά μόνο και μόνο αν σου δημιουργώ πρόβλημα και δεν αισθάνεσαι άνετα ανάμεσα στους φλασάνρθωπους.

Έχω μεγάλη καρδιά και δέχομαι και τους αργούς. Και αυτοί άνθρωποι είναι.

 

 

Link to comment
Share on other sites

@panosdimp, @rapid_fast, δοκιμάστε να μπείτε έτσι : http://isiforums.net/f/showthread.php/28606-rFactor-2-Build-1080-Now-Available%21?p=419880&viewfull=1#post419880

 

go to your Steam library, mark rF2 (don't start it) go to View up top of your Steam window, go to Servers and then join your server through there (it won't do it if your launcher is running!) then it will download the components for you like "old times" pre-build1080.

It won't tell you your password is invalid on your non-passworded server.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χτες ήμασταν στπν server εγώ, ο marmagas και ο jimmy.

Μιλάμε και οι δύο να με παρακαλάνε να μπω μποροστά να βλέπουνε τις γραμμές μου...απλά πολύ γρήγορος...

 

Μια χαρά είσαι, αφού παίζεις και πινγκ-πονγκ...αλλά για μια στιγμή...ίσως πρέπει και εγώ να το κανω...αυξάνει τα αντανακλαστικά το πινγκ-πονγκ...

Χμμμ δεν είναι άσχημε ιδέα...ώρες-ώρες μου φαίνεται έχω IQ 50...απλά φανταστική ιδέα πάλι κατέβασα...είμαι genius !!!

Link to comment
Share on other sites

Xτες ήταν πράγματι πολύ καλά, είχαμε και τις μάχες μας...δηλαδή τι μάχες...εμπόδια είχα αλλά τέλος πάντων...

Για δοκίμασε να πας εδω

 

C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\rf2

 

και το τρέξεις από εκεί μήπως δουλεύει

Το steam εννοείται το έχεις κλειστό

Gesendet von meinem SM-G928F mit Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν σε αφήνει βρε έχουν υπογράψει συμβόλαια οι άνθρωποι ,πρώτα ανοίγει το στήμ και μετά όλα τα άλλα ,μονοπώλια λέμε,σε λίγο θα σας αναγκάσουν κι εσάς να τρέχετε μέσα από το στήμ θα δεις.

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος mad_dog έγραψε:

Χτες ήμασταν στπν server εγώ, ο marmagas και ο jimmy.

Μιλάμε και οι δύο να με παρακαλάνε να μπω μποροστά να βλέπουνε τις γραμμές μου...απλά πολύ γρήγορος...

 

Μια χαρά είσαι, αφού παίζεις και πινγκ-πονγκ...αλλά για μια στιγμή...ίσως πρέπει και εγώ να το κανω...αυξάνει τα αντανακλαστικά το πινγκ-πονγκ...

Χμμμ δεν είναι άσχημε ιδέα...ώρες-ώρες μου φαίνεται έχω IQ 50...απλά φανταστική ιδέα πάλι κατέβασα...είμαι genius !!!

 

Περίεργο, θα ορκιζόμουν ότι άκουσα στο mic , "κάτσε λίγο πίσω μου να μου πεις τα λάθη μου".

Μάλλον παράκουσα.

 

@mad_dog, έχεις ανοίξει αυτές τις πόρτες ? http://isiforums.net/f/showthread.php/28612-Dedi-not-visible-in-Steam-server-browser-%28client-within-the-same-LAN%29?p=419625&viewfull=1#post419625

 

Are you using the default ports in your Muliplayer.JSON?

"HTTP Server Port":64297
"Simulation Port":54297

Then did you open these additional ports on your router?

UDP+TCP 54297
TCP 64297
UDP 64298
UDP 64299

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eλάτε πάω να ρίξω μια γύρα φαίνεται ενδιαφέρον κόμπο

Εριξα μια γύρα να φτιάξω το μαπ φανταστικό κόμπο και απίθανη πίστα άντε μαντ κουνήσου.

Μπήκα και ts

toban.PNG

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.