Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

πριν 10 λεπτά, το μέλος Dimitris Pappas έγραψε:

Γεια σου Τζιμη,ειχες υπολοιπο χρονου online?

Εστειλες mail πρωτα?

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk

Lifetime έχω. Συμπλήρωσα αυτή την φόρμα https://commerce.rfactor.net/steam-transfer-form

 

Αν έχεις με χρόνο, θέλει προσοχή μη την πατήσεις.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

Η στιγμή που συνειδητοποιείς ότι το rF2 , με τα χειρότερα γραφικά και το λιγότερο content, έχει μεγαλύτερο μέγεθος για να κατέβει...

Μάλλον φταίει το μεγαλύτερο βάθος...:tongueout::hmm::slap::confused::gyro:

 

Capture.jpg

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος liakjim έγραψε:

Η στιγμή που συνειδητοποιείς ότι το rF2 , με τα χειρότερα γραφικά και το λιγότερο content, έχει μεγαλύτερο μέγεθος για να κατέβει...

Απλα ειναι τοσο n00bαδες που ουτε συμπιεση αρχειων δεν ξερουν να κανουν... :p

Link to comment
Share on other sites

On 4/5/2016 at 10:26 ΠΜ, το μέλος Dimitris Pappas έγραψε:
πριν 2 ώρες, το μέλος liakjim έγραψε:

Η στιγμή που συνειδητοποιείς ότι το rF2 , με τα χειρότερα γραφικά και το λιγότερο content, έχει μεγαλύτερο μέγεθος για να κατέβει...

Μάλλον φταίει το μεγαλύτερο βάθος...:tongueout::hmm::slap::confused::gyro:

 

Capture.jpg

Οτι και να λες εγώ ξενέρωσα με την αίσθηση που μου έδωσε το ασσέττο, μετά από τόσους γύρους στο rf2 με την πόρσε πηγαίνοντας στο ασσέττο νόμισα πως χάλασε η g27 και μην αρχίσεις να μου λες για ρυθμίσεις γιατί στο rf2 δεν πείραξα τίποτα. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έκανα κι εγώ την μετάβαση στο steam πριν καμιά εβδομάδα. Για το μέγεθος του download φταίει ότι σε κάνει αυτόματα subscribe σε ό,τι υπάρχει στο steam workshop, σαβούρα ή μη. Μετά την εγκατάσταση θέλει ξεσκαρτάρισμα από το packages manager και unsubscribe από το workshop. Πάντως σαν ιδέα φαίνεται καλή, τα mods να γίνονται αυτόματα update στην νεότερη έκδοσή τους. Ειδικά για κάτι τύπους σαν τον Φιλόθεο που είχαν μείνει με κάτι προπολεμικές version :p Πριν την μετάβαση έκανα ξήλωμα σε όλα, χρειάζεται για να μην γίνεται conflict ανάμεσα σε παλιές και νέες version των mods. Άντε να έρθει η τιμονιέρα γιατί έχω φρικάρει με τόση αποχή...

Έγινε επεξεργασία από gchristod
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν κάνει conflict απλά διαλέγει ότι έχεις κάνει install και το χρησιμοποιεί αυτόματα όταν μπαίνεις στον σέρβερ με το αντίστοιχο mod.

Mας έλειψες άντεεε ,έχασες φοβερά κόμπο και επιτέλους καλά οργανωμένα έστω και με μικροπροβληματάκια ,τα σκινς μεταφέρονται εύκολα πια αρκεί να βρεις που θα τα βάλεις :p.

Πότε έρχεται η τιμονιέρα δεν μας είπες ?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Άσε έμπλεξα, την είχα παραγγείλει από skroutzομάγαζο και με δούλεψαν, και μετά την παρήγγειλα απευθείας από amazon. Το tracking λέει ότι θα έρθει το αργότερο 19/5. Για να δούμε...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος panosdimp έγραψε:

Mας έλειψες άντεεε ,έχασες φοβερά κόμπο και επιτέλους καλά οργανωμένα έστω και με μικροπροβληματάκια

Επιτέλους τo πρωτάθλημά μας θα έχει και αληθινό safety car !!!

 

Har har har

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Δεν μιλάω ποτέ με οδηγούς εκτός βάθρου.

Είναι αρχή μου !

 

Την Κυριακή όσοι είναι για hillclimb μπορούν να με ενημερώσουν, να κανονίσουμε να τρέξουμε.

Αυτοί που είναι άσχετοι με rally και hillclimb (βλέπε jimmy) να μην απαντήσουν.

 

Eιδική διαδρομή: Iglesias – Sant’Angelo

 

GRAB_049-768x432.jpg

 

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

On 13/5/2016 at 2:48 ΜΜ, το μέλος mad_dog έγραψε:

Δεν μιλάω ποτέ με οδηγούς εκτός βάθρου.

Είναι αρχή μου !

 

Την Κυριακή όσοι είναι για hillclimb μπορούν να με ενημερώσουν, να κανονίσουμε να τρέξουμε.

Αυτοί που είναι άσχετοι με rally και hillclimb (βλέπε jimmy) να μην απαντήσουν.

 

Eιδική διαδρομή: Iglesias – Sant’Angelo

 

GRAB_049-768x432.jpg

 

Έχουμε το γολγοθά μας για σήμερα. 

Είσαι καλεσμένος μην το ξεχνάς, εν κατακλείδι έλα για σχολιαστής θα πέσει φοβερό γέλιο κρίμα που δεν θα προλάβει να γυρίσει ο Jim πολύ θά θελα να τον σχολιάζεις αυτόν κ τον Βήτα την ώρα του αγώνα.

Έλα σου υπόσχομαι πλήρη ελευθερία όλα τα σχόλια κ οι διαφημίσεις επιτρέπονται, φαντάσου την εικόνα, εσύ καθισμένος αναπαυτικά στην αγωνιστική σου θέση χωρίς άγχος για τη στρατηγική κ το αποτέλεσμα του αγώνα, με το πόδι να χαιδεύεις τα καινούργια σου pedals, μπορείς να τα βάλεις κ πάνω στο γραφείο για να τα θαυμάζεις καλύτερα, στό 'να χέρι το Jack Daniels στο άλλο το ποντίκι. 

Το μετά σε αφήνω να το οραματιστείς, σκέψου και πράξε τέτοιες ευκαιρίες σου παρουσιάζονται  μια φορά στη ζωή. 

ΥΓ: Το παιδί που ήρθε να ελέγξει το hardware τελικά μου πριόνισε τα πόδια της καρέκλας για να έχω πιο σωστή αγωνιστική θέση λέει, εγώ πιστεύω πως το έκανε για να μη βλέπω την πίστα,δολιοφθορέας σε λέω και δεν είναι συνομωσιολογίες αυτά. 

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

To οτι απλα επελεξα στα options την τιμονιερα και μπηκα και επαιξα vs στο AC παιδευομουν για καμια ωρα ψαχνοντας ρυθμισεις, βαζοντας extra apps, πειραγμα .ini, lutσους κλπ... αξια ανεκτίμητη.

Spoiler

μην χαιρεσαι τρελοσκυλε, με το demo ειμαι ακομα.

Τωρα εχει νοημα να ασχοληθω με το rf2, πριν ηταν δωρον αδωρον.

και

Spoiler

δεν φτανει αυτο, ειχα και τον @liakjim να αλλαζει τις ρυθμισεις ανα 2 ποστ στο αναλογο thread... ελεος

 

Έγινε επεξεργασία από wolves
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 23 λεπτά, το μέλος Dimitris Pappas έγραψε:

@mad,προσεχε κατι περιεργο σου ετοιμαζουν Panοs και jim!!!

 

Nαι...ναι !!!

Κάτι μου ετοιμάζουν στα σίγουρα...

πριν 10 λεπτά, το μέλος wolves έγραψε:

To οτι απλα επελεξα στα options την τιμονιερα και μπηκα και επαιξα vs στο AC παιδευομουν για καμια ωρα ψαχνοντας ρυθμισεις, βαζοντας extra apps, πειραγμα .ini, lutσους κλπ... αξια ανεκτίμητη.

  Hide contents

μην χαιρεσαι τρελοσκυλε, με το demo ειμαι ακομα.

Τωρα εχει νοημα να ασχοληθω με το rf2, πριν ηταν δωρον αδωρον.

και

  Hide contents

δεν φτανει αυτο, ειχα και τον @liakjim να αλλαζει τις ρυθμισεις ανα 2 ποστ στο αναλογο thread... ελεος

 

Ρε σεις...το ξέρουν και οι πέτρες...FFB και τιμόνι μόνο στο rF2...στα υπόλοιπα τρέχεις και με gamepad...το τιμόνι είναι μόνο για εφελίκι...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.