Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

πριν 5 ώρες, το μέλος liakjim έγραψε:

επειδή θα ξανα κοιμηθείς στην εκκίνηση και θα περάσω μπροστά σου, απλά θα μείνω εκεί μέχρι τέλους. Δεν προσπερνάς με τίποτα .

Πιστεύω να κατάλαβες πως αυτό ισοδυναμεί με πέταγμα του γαντιού στο πρόσωπο .

Σου εγγυώμαι πως δεν θά ΄χεις την ευκαιρία να αγχωθείς για να με κρατήσεις πίσω καθώς θα φύγω μπροστά και θα με βλέπεις με την άκρη του ματιού σου μόνο στο χάρτη, γι΄ αυτό  μην ξεχάσεις να τον καταγράψεις, ίσως χρειαστεί να αλλάξεις και το ζουμ για να βλέπεις όλη την πίστα .B)

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Αρκετά καλή η απόδοση της Oulton, βέβαια μακριά από τη laser scanned version που γνωρίζω αλλά τουλάχιστον πάνω κάτω έχει τα ίδια braking points και ευτυχώς γιατί δεν με βλέπω να βρίσκω χρόνο για προπόνηση.

Κάνεις έγκλημα πάντως που έβαλες την έκδοση με τα chicane, χωρίς τα δύο chicane είναι υπέροχη και βρίσκεις φοβερό ρυθμό χωρίς να πλακώνεσαι στα φρένα στην πίσω ευθεία άνευ λόγου και αιτίας δύο φορές, 280 χλμ χτυπούσε η lotus εκεί πέρα

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

To βραδάκι κατά τις 11 σας περιμένουμε @geovas77 @gchristod @GeoF1 @Dimitris Pappas @AngeloVZR @rapid_fast @mad_dog @liakjim John@John ,Stavros A.....,Lampros etc...

Geof1 άσε κατά μέρος τις φορμουλίτσες και έλα να κάνεις practice  το κόμπο και η πίστα είναι υπέροχα και μην φοβάσαι εδώ μέσα απαγορεύονται οι αναφορές ρητά και κατηγορηματικά μπορείς να λες ότι θες ,άσε που απ΄ όσο  έχω καταλάβει είσαι ο πλέον άκακος στο thelab .:)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

:hug:

 

Χθες εκανα τον 1ο μου αγωνα με f1 2015 (οχι on line) και σηκωθηκα ιδρωμενος με αδρεναλινη!!!!

10 γυρους ολους κ ολους.

 

Θα μπω σημερα στον σερβερ για την παρεα!!!! Και η ωρα ειναι σουπερ!!Λιγο πριν την Νικολουλη!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν με πάει μία το πράγμα, με το που ήρθε η τιμονιέρα μετά από κοντά 1.5 μήνα που είμαι εκτός, σήμερα το πρωί ο μικρός σήκωσε πυρετό και βήχει. Θα κάνω κανά ευχέλαιο μου φαίνεται...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ σήμερα, έχω league race στις 11. Όπως είπαμε ελάχιστο practice αυτή την εβδομάδα, το πιθανότερο είναι να μαζεύω χόρτα από κανένα χωράφι την Κυριακή εάν καταφέρω να μπώ. :hehe:

1 hour ago, gchristod said:

Δεν με πάει μία το πράγμα, με το που ήρθε η τιμονιέρα μετά από κοντά 1.5 μήνα που είμαι εκτός, σήμερα το πρωί ο μικρός σήκωσε πυρετό και βήχει. Θα κάνω κανά ευχέλαιο μου φαίνεται...

 Και εμένα η κόρη μου το πέρασε τη Δευτέρα Γιάννη, μία μέρα κράτησε η ιστορία με πυρετό και βήχα, περαστικά !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να σου θυμίσω πως σ΄ αυτό το νήμα είμαστε όλοι καλά παιδιά και δεν κάνουμε αναφορές γιατί θεωρούμε πως είμαστε αρκετά ώριμοι για να λύσουμε τα όποια προβλήματα μας μόνοι μας χωρίς την παρέμβαση του μεγάλου αδελφού .:)

Εν τω μεταξύ το παραπάνω σάιτ δεν με βάζει πάλι ούτε μέιλ μου στέλνει απαράδεκτο.

Εντάξει με την τρίτη προσπάθεια με έβαλε.

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.