Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

Εντάξει, όταν είσαι μια εταιρία του βεληνεκούς της Porsche και βλέπεις τον σπασμένο μοντέλο ελαστικών του rF2, λογικό είναι να πας σε άλλα ανώτερα sims.

 

Απόδειξη : μονοθέσιο ISI formula, ακίνητο για 20' με 17C θερμοκρασία

Γιατί δεν πέφτει η θερμοκρασία?

 

44b5de8b3927f6a5ccc120ca5853404b.jpg

 

σε σοβαρά  sims : μονοθέσιο που κάθεται για 20' με θερμοκρασία 26C...

 

d2eb3011901f2b221ea7c177115d6129.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημητρη, δεν εισαι οκ τωρα.

Απο την μια τρωει κωλ0χερο ο Φιλοθεος στο αλλο thread και απο την αλλη του ποσταρετε εδω π@παριλικια για το rf2...

Aν μη τι αλλο δεν ειναι fair play αυτο.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Τώρα που το σκέφτομαι, βρήκα τι φταίει.  Επειδή στο rF2 , τα λάστιχα είναι "φυσική οντότητα", μάλλον ζεσταίνονται από τον ήλιο...

Μόλις τώρα, το μέλος gchristod έγραψε:

Αυτο ^^

Επίσης Δημήτρη στο σπίτι του κρεμασμένου δε μιλάνε για σχοινί, όπου σχοινί=θερμοκρασίες ελαστικών.

Στο 1.6 δεν υπάρχει κρεμασμένος.

πριν 5 λεπτά, το μέλος wolves έγραψε:

Δημητρη, δεν εισαι οκ τωρα.

Απο την μια τρωει κωλ0χερο ο Φιλοθεος στο αλλο thread και απο την αλλη του ποσταρετε εδω π@παριλικια για το rf2...

Aν μη τι αλλο δεν ειναι fair play αυτο.

Γιατί, εντός θέματος δεν είμαι? Παρατήρησα κάτι για το rF2. Περιμένω σχολιασμό από τον ειδικό .

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Γιατί, εντός θέματος δεν είμαι?

Ναι ρεπαιδιμου αλλα τον προκαλεις με το στυλ που το γραφεις...

Παράθεση

Εντάξει, όταν είσαι μια εταιρία του βεληνεκούς της Porsche και βλέπεις τον σπασμένο μοντέλο ελαστικών του rF2, λογικό είναι να πας σε άλλα ανώτερα sims.

θα μπορουσε να λειπει αυτη η προταση και απλα να παραθετες την παρατηρηση σου, ωστε να σου απαντησει και ο ειδικος.

Τωρα θα γραψει "τα δικα του" παλι και αυτος στο ιδιο στυλ, ακρη δε θα βγει, και εγω θα μεινω με την απορια.

Link to comment
Share on other sites

πριν 10 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Στο 1.6 δεν υπάρχει κρεμασμένος.

Υπάρχει αλλά είναι κρυμμένος στην κατάψυξη. Γι'αυτό και δεν ζεσταίνεται ούτε με αίτηση.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος liakjim έγραψε:

μονοθέσιο ISI formula, ακίνητο για 20' με 17C θερμοκρασία

Γιατί δεν πέφτει η θερμοκρασία?

Είναι ειδική ρύθμιση για τον mad έγινε κατά παραγγελία ήμουν μπροστά και έγινε για το λόγο ότι ο mad  έχει την κακή συνήθεια να παρατάει το μονοθέσιο στη μέση του δρόμου και να πηγαίνει για μπύρες ,όταν όμως γυρνά υπό την επήρεια του αλκοόλ θέλει να τα βρει όλα έτοιμα από κει που τά ΄φησε.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ποση ηταν η θερμοκρασια περιβαλοντος και η θερμοκρασια του οδοστρωματος σε καθε περιπτωση??

rF2: 17/17 tarmac/air

AC : 36/26 tarmac/air

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mad_dog said:

Σιγά μην ρίξεις και τις στροφές του Τερλέγκα !!!

Μάθαμε όλοι τώρα και τρέχουμε rF2...

Είδες τους χρόνους έτσι ?

Α...και αν αποφασίσεις να τρέξεις (την Κυριακή που μας έρχεται) υπολόγισε κατά 90% βροχή...

 

Πρόγνωση καιρού για Cadwell Park

 

Η πίστα παίχτουρα...

Για τσέκαρε λίγο τους χρόνους στο server τώρα που πήρα πισωκούνα που έβγαλες και γλώσσα σαλιγκαράκι του γλυκού νερού.

 

ΥΓ Ρε Δημήτρη έχεις καταντήσει χειρότερος του Φιλόθεου.

 

Έγινε επεξεργασία από geovas77
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, liakjim said:

Εντάξει, όταν είσαι μια εταιρία του βεληνεκούς της Porsche και βλέπεις τον σπασμένο μοντέλο ελαστικών του rF2, λογικό είναι να πας σε άλλα ανώτερα sims.

 

 

23 minutes ago, liakjim said:

like βλέπω, απάντηση όχι.

Μα τί να σου απαντήσει, εσένα δηλαδή είναι επιχείρημα ότι η Porsche πάει στα ανώτερα sims όταν 12 χρόνια ήταν ΕΑ Exclusive με κάτι sims τύπου Shift και με τη μικρομαλακή να δίνει ένα σωρό λεφτά στην EA για να βάλει Porsche στο υπερσίμ Forza; Μετά δείχνεις δύο εικόνες και λές ότι δεν πέφτει η θερμοκρασία όταν επί μήνες ήταν απαράδεκτο το AC στο θέμα της θερμοκρασίας των ελαστικών πρίν επιτέλους φιλοτιμηθούν να το σουλωπώσουν.

 

Μακάρι οι Γερμανοί στη Στουτγάρδη να δώσουν το license με λογικά ποσά σε όλους τους sim devs, γιατί δεν νομίζω ότι η kunos μπορεί να διαθέσει ποσό για να πάρει το exclusivity αλά EA, χώρια που αυτό θα είναι κακό για όλους τους simracers και προσωπικά δεν θέλω να βάλω την Kunos στην ίδια μοίρα που έχω βάλει την ΕΑ.

 

Τέσπα δεν περιγράφω άλλο, έχετε γίνει γραφικοί πλέον μονομαχήστε ελεύθερα.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Οκ, μάλλον δεν έχεις καταλάβει τις προθέσεις μου:

1ον : να δείξω πόσο άκομψο είναι όταν γίνεται κάτι τέτοιο.

2ον : να δείξω πως κανένα sim δεν είναι τέλειο.

Νομίζω πλέον είναι πασιφανές.

Cheers

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.