Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

Ενας ενας,

η παραπανω λεζαντα εχει σχολιαστει,τωρα τα βλεπω!,προς τι η εκπληξη τωρα?

Απο το κατσαπλιαδες?Αλλος ειπε "περιγελος",ενταξει Ιασωνα σβηστο το κατσαπλιαδες και καντο περιγελος,το ιδιο ειναι.

Μερικοι "αντρες"γραφουν π@π@ριες για μενα απεναντι την στιγμη που δεν μπορω εκει να απαντησω,αντρικιο?

Οι συμμετεχοντες στο πρωταθλημα καταλαβαν την τσαπατσουλια και την ασχετιλα της οργανωσης και στον 

3ο αγωνα εμειναν 4,στον 4 ενας στον 5ο εκλεισε ο σερβερ!

 

Δεν φταιω εγω.

Τα περι ελληνικης σημαιας και τετοια εγω john τρεχω εξω με ονομα Δημητριος Παππας,εσυ?

Τα communities διαλυονται οταν πεφτουν σε χερια ασχετων admins +mods.(πλην Αντρεα).

Προσπαθειες σοβαρες απο σοβαρα παιδια τις στηριζω με 1000,f1axxion καθωθς και εδω wamta και το νεο πρωταθλημα που ετοιμαζεται.

 

 

 

Screenshot_2018-05-24-09-07-22.png

Screenshot_2018-05-24-09-05-42.png

Έγινε επεξεργασία από Dimitris Pappas
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη, το τι γίνεται σε άλλον χώρο δεν έχει καμμία σημασία με το τι γίνεται δω..  εδώ δε βλέπω κάποιος να σου απευθύνει τον λόγο.είσαι ο μόνος που γράφει στο θέμα :p

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, GoMaR said:

Δημήτρη, το τι γίνεται σε άλλον χώρο δεν έχει καμμία σημασία με το τι γίνεται δω..  εδώ δε βλέπω κάποιος να σου απευθύνει τον λόγο.είσαι ο μόνος που γράφει στο θέμα :p

Ο john.

Δεν μπορεις να φανταστεις ποσοι ομως διαβαζουν!??Το google translate μας κανει διασημους!

Έγινε επεξεργασία από Dimitris Pappas
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Dimitris Pappas έγραψε:

Δεν φταιω εγω.

Τα περι ελληνικης σημαιας και τετοια εγω john τρεχω εξω με ονομα Δημητριος Παππας,εσυ?

Τα communities διαλυονται οταν πεφτουν σε χερια ασχετων admins +mods.(πλην Αντρεα).

Προσπαθειες σοβαρες απο σοβαρα παιδια τις στηριζω με 1000,f1axxion καθωθς και εδω wamta και το νεο πρωταθλημα που ετοιμαζεται.

 

 

 

 

 


 Οι κοινότητες και τα πρωταθλήματα στηρίζονται σε άτομα με ειλικρίνεια και όχι σε άτομα που φτιάχνουν 2 προφίλ όπου το ένα προφίλ επαινεί τις ικανότητες του άλλου!!! , και προσπαθούν μετά με ψέματα να δικαιολογήσουν τα αδικαιολόγητα.

Μακάρι να μάθουν και οι άλλες κοινότητες τον κίνδυνο που διατρέχουν όταν τις "στηρίζουν" κάτι τέτοιοι.

Η δίπλα κοινότητα σε εξοβελισε δια βίου και πολύ ορθά έκανε. Μην ασχολείσαι λοιπόν με αυτήν. Είναι πολύ καλύτερη σου.

Τελευταία φορά που σε κάνω quote και ασχολούμαι .

Link to comment
Share on other sites

Να τα λες ολα,οχι οτι σε συμφερει.

Ο delifsek ειναι φιλος,βρεθηκε σπιτι μου και μπηκε στον λογαριασμο του απο το pc μου.

Εφριξε απο τις βλακειες και τις κατηγοριες που 3 ατομα,1 admin και 2 mods,εκτοξευαν.

Το ban που εφαγα τελικα μονο σε καλο βγηκε για μενα,για την απεναντι κοινοτητα δεν νομιζω...

Δεν ασχοληθηκα πολυ καιρο με τους διπλα,αλλα ποστς που με αφορουν καλυτερα και αντρικια οχι διπλα,εδω!

Οι κοινοτητες δεν ειναι μονο οι admins +mods,ειναι και τα μελη.Χωρις μελη γιοκ κοινοτητα.Καταλαβες?

Δεν με εδιωξε η κοινοτητα απεναντι,ρωτησε τα μελη για μενα,αλλος το ειχε βαλει σκοπο.

Αυτα και τερμα για τους διπλα.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος Dimitris Pappas έγραψε:

Τα περι ελληνικης σημαιας και τετοια εγω john τρεχω εξω με ονομα Δημητριος Παππας,εσυ?

 

 

Πλεον με το John Travolta εγω τοτε.Τι μονο εσυ θα εχεις επιθετο?

Αλλα τελος παντον ,εχω μεινει αναυδος με το χαμηλο επιπεδο εδω μεσα,η εδω ενοτητα νομιζα ηταν μονο για θεματα του rF2 και οχι η espressonews.gr ή η Τατιανα live.

Link to comment
Share on other sites

πριν 32 λεπτά, το μέλος Dimitris Pappas έγραψε:

 

Ο delifsek ειναι φιλος,βρεθηκε σπιτι μου και μπηκε στον λογαριασμο του απο το pc μου.

 

 

 

 

 

 

Εντιτ : τί κάθομαι και ασχολούμαι.

 

 

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

Ακριβως,ιδια ip εγραψε οταν ηρθε σπιτι μου.

Ειμασταν και συγχρονως μεσα στο φορουμ.Τι δεν καταλαβες?

 

Μια φορα μπηκε απο το pc μου στον λογαριασμο του και εγραψε ιδια ip.

Δεν αποδεικνυει τιποτε ιδια ip μια φορα.

Με απλα λογια,μερες εμπαινε o καθενας απο το pc του στον λογαριασμο του,μια φορα μπηκε απο το pc μου,απαγορευεται?

 

 

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites


Κάνουμε αναφορά; Μένουμε σε αυτή, δεν συνεχίζουμε.

Λέμε πως κάτι δεν θα ξανασυμβεί; Το τηρούμε, δεν συνεχίζουμε.

 

Για αυτό το λόγο, please

tenor.gif?itemid=4850841
Πείτε μου και αν είστε σωστοί σύμφωνα με τα παρακάτω. Αν ναι, συνεχίστε έτσι, ώστε να με τεστάρετε. Αν όχι, συμμορφωθείτε και κάνετε πολιτισμένη συζήτηση. 

 

Ευχαριστώ.

Παράθεση
  • Το TheLab.gr δεν αποτελεί μέσο για την επίλυση των προβλημάτων των μελών του. Στην περίπτωση όπου υπάρχει κάποιο προσωπικό πρόβλημα θα πρέπει να χρησιμοποιηθούν είτε τα προσωπικά μηνύματα, είτε λοιποί τρόποι επικοινωνίας όπως instant messengers.
  • Στις καταχωρήσεις απαγορεύεται η χρήση υβριστικής γλώσσας. Λέγοντας υβριστική γλώσσα εννοούμε οποιαδήποτε χρήση λέξης/πρότασης που προσβάλει/μειώνει/θίγει μέλος ή ακόμα και τον ίδιο τον δικτυακό τόπο. Οι moderators και administrators του TheLab.gr έχουν το δικαίωμα να διαγράψουν το θέμα/καταχώρηση χωρίς περαιτέρω εξηγήσεις καθώς και να αφαιρέσουν το δικαίωμα συμμετοχής στο TheLab.gr στα μέλη που δεν συμμορφώνονται. Υβριστική γλώσσα θεωρείται ακόμα αν οι λέξεις "κρύβονται" πίσω από τα @,@ ή οποιοδήποτε σύμβολο χρησιμοποιείται για να "καμουφλαριστεί" η λέξη. Δεν έχει σημασία το πως είναι γραμμένο, αλλά ποιο είναι το νόημα του.

 

  • Like 3
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

?

these cars can race along with cars released by Studio 397"! however, i guess it still sucks in the regard that everyone need to buy both s397 DLC and URD pack for it too work... i was happy too soon, now i feel low again :frowning:☹️

Έγινε επεξεργασία από Dimitris Pappas
Link to comment
Share on other sites

Εκανα μτφ αρχειων μεσω steam σε αλλο δισκο γιατι ειχε γεμισει ο αρχικος. Και απο τοτε δεν λεει να ξεκινησει το παιχνιδι. Καμια ιδεα?Εκανα επαληθευση αρχειων.

Κολλαει στο logo και μετα not responding :(

Link to comment
Share on other sites

@GeoF1,σβησε τον φακελλο Player μεσα απο τον UserData ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΠΑΡΕΙΣ BACKUP!

Οταν ξαναρχισει,αν βεβαια,θα δημιουργηθει παλι ο φακελλος Player οποτε ριχνεις μεσα οτι χρειαζεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.