Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

εχω πορωθει ασχημα με το donkey kong country returns!!το αγαπημενο μου παιχνιδι απο εποχη snes!και φυσικα οχι στο wii αλλα με dolphin emulator στο pc.

ευτυχως γιατι ειναι τρελο παλουκι και με το dolphin μπορεις να κανεις save οπου θες.

Link to comment
Share on other sites

Εδω και 2 μηνες ασχολουμαι μονο με εξομοιωτές ελικοπτερων. phoenixrc [ame]

[/ame] , και realflightg5 .Ελπιζω σε 1-1.5 χρονο να φτασω σε τετοιο επιπεδο... [ame=http://www.youtube.com/watch?v=nZZbmrhe-SI]KDS 450 Quiet On the River(HD).m2ts - YouTube[/ame] Practise makes perfect. :smoke: Έγινε επεξεργασία από amartolos
Link to comment
Share on other sites

Τελειώσαμε πριν κάτι μέρες το portal 2(πολύ καλό παιχνιδάκι!) και είπα να δω επιτέλους τι είναι αυτό το SHANK!

Ε, σε μια μέρα τελείωσε!!!Πραγματικά πολύ καφρίλα όμως έτσι!!!

Δε μου ξεκλήδωσε όμως πολλά πράγματα(costumes,concept art) και δε ξέρω το γιατί!:hmm:

Τι να πάρει σειρά τώρα???

Το pro 2012 το έπαιξα αλλά αυτό είναι για παρέα κ έτσι!

Οπότε τώρα ποιο???

Είμαι ανάμεσα σε

1)Brink

2)Hard reset

3)The witcher 2

4)Warhammer 40000 space marine

5)Titan quest

&

6)Haunted demons forge

Είναι και πολλά!!!Τι λέτε?

Το πρώτο στις 5 ψήφους κερδίζει και μετά τα υπόλοιπα με τη σειρά που θα βγουν!!,αντίστοιχα σε αυτή τη σειρά θα παιχτούν!:p

Link to comment
Share on other sites

Τελειώσαμε πριν κάτι μέρες το portal 2(πολύ καλό παιχνιδάκι!) και είπα να δω επιτέλους τι είναι αυτό το SHANK!

Ε, σε μια μέρα τελείωσε!!!Πραγματικά πολύ καφρίλα όμως έτσι!!!

Δε μου ξεκλήδωσε όμως πολλά πράγματα(costumes,concept art) και δε ξέρω το γιατί!:hmm:

Τι να πάρει σειρά τώρα???

Το pro 2012 το έπαιξα αλλά αυτό είναι για παρέα κ έτσι!

Οπότε τώρα ποιο???

Είμαι ανάμεσα σε

1)Brink

2)Hard reset

3)The witcher 2

4)Warhammer 40000 space marine

5)Titan quest

&

6)Haunted demons forge

Είναι και πολλά!!!Τι λέτε?

Το πρώτο στις 5 ψήφους κερδίζει και μετά τα υπόλοιπα με τη σειρά που θα βγουν!!,αντίστοιχα σε αυτή τη σειρά θα παιχτούν!:p

Δεν εχεις παιξει το witcher 2?

Και ακομη καθεσαι?

Witcher 2 δαγκωτο που λεει και ο απο πανω:D

Link to comment
Share on other sites

Τελείωσα το Warhammer 40K : Space Marine, καθώς το Hard Reset δεν το πάλεψα.

Πολύ καλή προσπάθεια, ωραίο σενάριο που αντισταθμίζει τη γραμμική πλοκή, διασκεδαστικότατη σφαγή των Ork με πολλή σπλατεριά και φοβερή μεταφορά των UltraMarines με όλη τη βαρβατίλα που τους αξίζει, να σημειωθεί ότι αισθανόμουν ότι είχα πολεμική μηχανή και όχι απλό χαρακτήρα.

Πολλές φορές πίεζα το ctrl για να σκύψει, αλλά ξέχνουσα ότι οι UltraMarines δεν σκύβουν, κάνουν τους άλλους να τους προσκυνούν...

Αναμένω το επόμενο με μεγάλο ενδιαφέρον, καθώς το τέλος του το υποννόησε σαφώς.

Να δούμε το Tropico 4 μέχρι τις 25/10 και τη συντέλεια του κόσμου (βλ. BF3).

Link to comment
Share on other sites

Θυμάστε πώς λεγόταν εκείνο το παιχνίδι που έπρεπε να βρείς τα δύο ίδια τουβλάκια και να τα αφαιρέσεις όλα δύο-δύο (ή 4-4 δεν θυμάμαι) όσο πιο γρήγορα μπορούσες ή κάτι τέτοιο.

Τα "τουβλάκια" είχαν πάνω κινέζικα σχέδια (νομίζω κινέζικο είναι το παιχνίδι).

Μου άρεσε πολύ,θυμάμαι ότι το έπαιζα στα Windows ME,δε θυμάμαι όμως αν το είχα βάλει εγώ ή αν το είχαν μέσα τα Windows. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.