Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από anubis

μόλις τερμάτισα το PREY :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Γιατί να μην κρατούσε άλλο τόσο ????? Το μόνο που σε παρηγορεί στο τέλος είναι η επιγραφή "PREY will continue... " :D :D :D :D :D :D

:T:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

αυτό το thread το έχουμε παραμελήσει νομίζω. Ή οι περισσότεροι εδώ μέσα είναι φοιτητές και ξεκίνησαν εξετάσεις τώρα που τελείωσαν οι καταλήψεις; Anyway, εγώ άρχισα το Chaos theory μιας και ποτέ δεν το είχα αγγίξει και αφού δεν μπορώ ακόμα να παίξω το πολύ απαιτητικό Double Agent. Προβλέπω λιώσιμο πάλι :toomuchne :toomuchne :toomuchne

Link to comment
Share on other sites

toca race driver 3!!! τρελο κολημα.... α ρε γαμωτο να μην εχω τιμονιερα να το απολαυσω οπως πρεπει....με το pad δε πολυ λεει.... ειναι ευκολο(εχει ρυθμισει που επιλεγεις πως το ελεγχεις )

Link to comment
Share on other sites

και εμενα τα

richard burns rally

toca race driver 3

gtr2

sirious sam 2

cod2

fifa manager 2007

παιζουνε κανονικοτατα στις ρυθμισεις που τα ειχα στα xp (και εχοντας τοτε και τωρα 1γιγα μνημη) βεβαια μπορει να εχασα κανα frame αλλα σιγα..δε καταλαβα διαφορα...ισως να περνει λιγη περισοτερη ωρα το φορτωμα..λεω ισως διοτι τωρα πια τα 250ΜΒ στα xp εγιναν 450MB στα vista (32bit μιας και στο MSDN δεν εχει ακομα τα 64...) (αντιικο μτορεντ,δεφεντερ,γουιναμπ)

οταν δε βαριεμαι θα βαλω και τα fear,guake4,hl2,carbon

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μερικές εβδομάδες παίζω A3.

Για όσους ενδιαφέρονται:

www.a3india.com

Κατεβάζεις τσάμπα το παιχνίδι και παίζεις δωρεάν για 1 χρόνο ή μέχρι να φτάσεις στο επίπεδο 30, από εκεί και πέρα πληρώνεις 22USD το εξάμηνο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από steve_m [Χθες, στις 17:50]

Εγω αρχισα το infernal.Ειναι κατι μεταξυ painkiller και maxpayne με προοπτικη τριτου προσωπου.Πολυ ομορφα γραφικα και ψιλοελαφρυ.

και μόνο που "φέρνει" σε Max Payne, αξίζει να ασχοληθώ μαζί του

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο ψαξιμο σε play.com και ελληνικα μαγαζια για το painkiller πηγα και πηρα το gold edition για 18$ απτο steam, εχεις προσβαση και στο trauma difficulty mode και στο περιοχομενο του expansion κανονικα :D το αφησα χθες στο level 4 του act1, αμα με αφησει το bf2142 θα ασχοληθω και σημερα, α περιμενω να ερθουν και 2 wii classic χειρηστηρια για να παιξω contra 3 και super mario world στην Virtual Console :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gbak [Χθες, στις 13:49]

ρε παιδες.....1.7GB ειναι το παιχνιδι??...λιγα μου φαινονται...:...:

Λίγα και καλά !

Οι πολωνοί βάλανε τα γυαλιά σε μεγάλες παραγωγές των 8 gb και του τρελλού μαρκετινγκ

Το παιχνίδι λέει πολύ !

καλά γραφικά optimized και καλό gameplay !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.