Jump to content




mchls

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...

O χειρισμός είναι πολύ καλός, μου άρεσε περισσότερο από GTA, είναι σαν του SR αλλά πιο σταθερός.

Όποιος το ξεκινήσει προτείνω να μην βιαστεί να τερματίσει το story πρώτα αλλά να κάνει side-missions για να ξεκλειδώσουν όλα τα upgrades, λογικά έτσι θα έχει πιο πολύ πλάκα.

Γενικά είναι μικρό σε διάρκεια όπως μικρή είναι και η πόλη αλλά έχει πολλά καλά στοιχεία, π.χ νύχτα με βροχή μου θύμισε need for speed...

Άμα είχε το μέγεθος του GTA θα έκανε θραύση.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Το έβαλα και εγώ πολύ ωραίο αλλά έχω κολλήσει σε μια πίστα που είναι σε ένα vip club και έχει ένας μαχαίρι και δεν μπορώ όλο χάνω και είμαι με full ζωή με το που κατεβαίνω από πάνω κάτω :suicide:

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα προχτες το παιχνίδι..Πολύ ωραίο και πολύ καλό! ( Sleeping Dogs CD KEY 12.5€ ,όχι vpn ιστορίες)

Όμως με πληκτρολόγιο/ποντίκι,δεν με βόλεψε καθόλου ο χειρισμός,γιατί δεν έστριβε ο χαρακτήρας με το ποντίκι.Όμως έβαλα το gamepad και μια χαρά.

@Zenor με ποιό πρόγραμμα έγραψε το video ;

btw μόλις μπήκα και στο group στο steam..Εκεί έχετε όλοι σας τα nickname που έχετε και εδώ;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.