Jump to content



Grooveshark τελος...


abc

Recommended Posts

  • Replies 40
  • Created
  • Last Reply
Παιδια κλειδωσαν:lock: το site και θελουν 2$/μηνα...:weep: τωρα τι θα κανω?:wall:

Να πληρώσεις.

Είτε πληρώνεις, είτε δεν το χρησιμοποιείς πλέον.

Δεν μπορώ να καταλάβω καθόλου το σκεπτικό σου σε αυτό εδώ το thread.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, αν δεν είσαι εγγεγραμμένος χρήστης με συνδρομή, παίζει για λίγο (1-4 τραγούδια) και μετά σου πετάει ένα pop up και σου ζητάει την καταβολή του ποσού των 2$/month 20$/year για να συνεχίσεις.

Αφήστε το να παίξει λίγο και θα το δείτε.

Αυτό με την διαγραφή πάντως τον τραγουδιών ισχύει. Ίσως να παίχτηκε τίποτα με το ACTA που δεν έχει γίνει γνωστό.

Link to comment
Share on other sites

Το σκεπτικό το δικό μου είναι ότι το χρησιμοποιώ σχεδόν 5 χρόνια, όταν είχε μόνο Play και Stop.

Πήραν το feedback και τώρα μου λένε πλήρωσε. Και μάλιστα χώρις καμία προειδοποίηση τουλάχιστον ένα μήνα νωρίτερα.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης κάτι που ξέχασα να πω πριν.

Η μετάβαση του τρόπου που αντλεί χρήματα το Grooveshark δεν πρέπει να έχει ολοκληρωθεί ακόμα.

Από πληροφορίες που έχω, ίσως στην τελική του μορφή θα σε αναγκάζει να βλέπεις κάποια διαφήμιση (μάλλον εικόνα+ήχο), για να συνεχίσεις να ακούς, αντί της καταβολής του ποσού των 2$/month.

Link to comment
Share on other sites

Το ποσό είνα γελοίο για την προσφορά του πάντως. Αν όντως το χρησημοποιείς τόσο καιρό και σε καλύπτει σημαίνει πως "θα τα βγάλει τα λεφτά του".

20$/χρονο επι 5 χρονια = 100 $ -------> ενας σκληρος δισκος 1tb -------->περιπου 100000 τραγουδια.:) οποτε δεν λεει. το θεμα ειναι καποια εναλλακτικη λυση (αλλο site) και ποια ειναι αυτη...

Υποθέτω τα τραγούδια θα τα ripαρεις από cd που θα αγοράσεις ή θα τα κατεβάσεις από το itunes?

Link to comment
Share on other sites

20$/χρονο επι 5 χρονια = 100 $ -------> ενας σκληρος δισκος 1tb -------->περιπου 100000 τραγουδια.:) οποτε δεν λεει. το θεμα ειναι καποια εναλλακτικη λυση (αλλο site) και ποια ειναι αυτη...

Συγγνωμη ετσι, αλλα αυτο που γραφεις ειναι κανονικο mind****.

Τι σχεση εχεις η τιμη ενος σκληρου δισκου με τη συνδρομη? Απολυτως καμια.

Τα $2 που ζηταει ειναι αστειο ποσο αρα δε βλεπω το λογο του να μη πληρωνεις εφοσον σε εξυπηρετει τοσο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν πληρωνω κανεναν αν μπορω να κανω τη δουλεια μου δωρεαν. για αυτο το λογο ανοιξα και το θεμα... ναι δεν εχει καμια σχεση με την τιμη του δισκου (απλο παραδειγμα εφερα οτι μπορεις τα 100 να τα δωσεις σε μια αναβαθμιση) . 2$ εδω 10 ευρω εκει 20 παρα περα κτλ...στο τελος ψαχνεσαι.!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.