Jump to content



poll ποσο ακριβα ηχεια εχετε στο pc σας


Narzul

Ποσο ακριβα ειναι τα ηχεια στο pc σας  

250 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply
  • 1 month later...

Έχω ήδη ψηφίσει στα 201-500 € για το βασικό PC και δε μπορώ να ξαναψηφίσω, οπότε το γράφω εδώ, 1000+++ για το μινι-pc...

Ηχεία: System Audio Ranger

Ολοκληρωμένος Ενισχυτής: Naim Supernait

DAC: Ενσωματωμένο στον Naim Supernait

Καλώδια ηχείων: Naim NAC A5

Ψηφιακό interconnect: Nordost Silver Shadow

Κάρτα ήχου: M2Tech hiFace

Custom Audio Rack, 46" Screen

post-15487-1416076429,2582_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

150 ευρω περιπου τα AEGO M της Acoustic Energy. Τρομερη διαφορα σε ποιοτητα ηχου με λιγο πιο ελαφρυ μπασο απο τα Ζ2300+Xfi Xtreme Music. Τα εχω με μια Xonar DS.:pleasantry:

edit: Υπαρχει επιλογη για 3.1 αλλα το τριτο ηχειο πρεπει να παραγγελθει ξεχωριστα ( γυρω στα 40 ευρω).

Link to comment
Share on other sites

Έχω τα Logitech X-210 και προς το παρόν δέν με ενδιαφέρει για το pcάκι κάτι δυνατότερο. Απλά να βγάζουν τον απαραίτητο ηχούλη και να ακούω και τις ψυχεδελιοτρανσιές μου που εδώ που τα λέμε πάντα συνδυάζονται με ένα headset.

1-50 ευρω
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Razer Mako

Αυτά τα ηχεία, το Deathadder mouse και το destructor pad, τα προϊόντα της razer που δεν θα άλλαζα ποτέ.

EDIT: Οδηγούνται από την Auzentech Prelude, πολύ καλή κάρτα αλλά με άθλιο support...

Link to comment
Share on other sites

ειδες διαφορα προς το καλυτερο με τα 906 φιλε μου??

Δε θα το'λεγα. Προτιμω τα z5500 τα οποια μου χαλασαν μετα απο 2 χρονια και η logitech μου τα ζητησε πισω και μου εστειλε τα z906.. Το γουφερ των z5500 απλα δεν παιζεται .. Συν οτι τα καινουργια ηχεια δε μπορω να τα κρεμασω σε τοιχο,χειροτερη ποιοτητα κατασκευης και πολλα αλλα :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.