Jump to content



poll ποσο ακριβα ηχεια εχετε στο pc σας


Narzul

Ποσο ακριβα ειναι τα ηχεια στο pc σας  

250 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply
ναι ρε φίλε στη Βιζυηνού! Θυμάμαι που είχες έρθει με ένα φιατακι νομίζω και τα φορτώσαμε μαζί γιατί το κουτί ήταν μεγάλο. Το ξέρω ότι μπορεί να φανεί ηλίθιο αλλά συγκινήθηκα! Να σαι καλά αδερφέ μου! φιλιά στη Θεσσαλονίκη!

Ε ναι βρε πώς να μη συγκινηθείς, 6 χρόνια πέρασαν ---->http://www.thelab.gr/arxeio-aggelion-polisis/megaworks-250d-thx-31971.html#post455507 Να σε καλά!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω logitech ηχεία (5.1). Δεν θυμάμαι δυστυχώς τι μοντέλο είναι. Τα είχα πάρει πριν αρκετά χρόνια γύρω στα 200 ευρώ περίπου. Θα ήθελα να μου δώσετε όμως τα φώτα σας. Έχω πρόβλημα όποτε σβήνει το φως στην κουζίνα και τα έχω ανοιχτά κάνουν έναν θόρυβο (κάτι σαν βόμβο φανταστείτε) στιγμιαίο, που όμως πιστεύω θα μου δημιουργήσει πρόβλημα. Αυτό όμως συνέβαινε και στα προηγούμενα ηχεία που είχα, ακριβώς με το ίδιο πρόβλημα. Ξέρετε τι μπορεί να φταίει?

Link to comment
Share on other sites

Είχα ένα σετ 2.1 creative το οποίο και πούλησα με το σκεπτικό να πάρω κάτι καλύτερο.

Στο ενδιάμεσο για να κάνω δουλειά έβαλα ένα ζευγαράκι τέτοια

0F6371.jpg

που μου είχαν μεινει τσαμπέ στην ντουλάπα κάπως/κάπου πριν από πολλά χρόνια.

Αυτό έγινε πριν από 5 χρόνια περίπου, ακόμα δεν πήρα καινούργια...:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Αναλόγως των αναγκών είναι ΚΑΙ αυτό το υπολογιστικό θέμα.πχ κάποιος (εγώ :clap: ) που χρειάζεται τα ηχεία μόνο και μόνο για κανά youtube δεν χρειάζεται καν να έχει ηχεία (σε περίπτωση που έχει οθόνη τηλεόραση), ενώ κάποιος που αναζητά την καλύτερη δυνατή ποιότητα ήχου στα παιχνίδια του και τις ταινίες του, παίζει προφανώς στην κατηγορία 200+ :rubik:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.