Jump to content



Αδικαιολόγητη δέσμευση και κατανάλωση μνήμης!


P70

Recommended Posts

τα προγραμματα που μπορει να εβγαλες μπορει να μη τρεχαν στο background.

εχεις 75 processes τα οποια τα μισα σιγουρα δε τα χρειαζεσαι.

κανε μια ξεκαθαριση και μετα βλεπεις

εμπα στο services και αρχισε να κλεινεις..η για αρχη εμπα msconfig και καρτελα startup

επισης λογικο με 12GB ραμ να δεσμευει πολυ παραπανω μνημη το λειτουργικο απο μονο του.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply
Παρτε γνησια παιδια για να μη δεσμευει μνημη :hehe:

:p

Δεν βαριέσαι, πιο φθηνά μου ήρθαν τα 12gb :smoke:

Υπάρχει περίπτωση το λειτουργικό να σέρνεται επειδή καταλαβαίνει ότι δεν είναι αυθεντικό?

Link to comment
Share on other sites

^ Όχι. :)

Λογικά κάποιο dll/service σας το κάνει αυτό, το πως θα το βρείτε είναι το θέμα.

Πάντως σίγουρα κάτι δεν πάει καλά. Έβαλα στο after effects μια απαιτητική εργασία και παράλληλα έβαλα ένα 1080p ~11Μbps στον kmplayer. Το βίντεο έπαιζε κανονικά χωρίς κανένα πρόβλημα.

post-16558-1416075885,6802_thumb.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν βαριέσαι, πιο φθηνά μου ήρθαν τα 12gb :smoke:

Υπάρχει περίπτωση το λειτουργικό να σέρνεται επειδή καταλαβαίνει ότι δεν είναι αυθεντικό?

οχι

κατι αλλο φταιει σιγουρα

Link to comment
Share on other sites

Κέρναμε καφεδακι σπιτι σου ναρθω μεσα στην εβδομαδα να κανουμε erase τον δισκο και να ριξουμε καινουργιο λειτουργικο να δουμε τι μπορει να φταιει.

Εγω ειμαι διαθεσιμος.

Link to comment
Share on other sites

Κέρναμε καφεδακι σπιτι σου ναρθω μεσα στην εβδομαδα να κανουμε erase τον δισκο και να ριξουμε καινουργιο λειτουργικο να δουμε τι μπορει να φταιει.

Εγω ειμαι διαθεσιμος.

ΩΩΩ Τακη ευγενικοτατη προταση αλλα ειναι 2 μηνων φορμαρισμενο, δεν το ξανακανω απ την αρχη!!!! :hm:

Αν θες να ερθεις να το τσεκαρεις ευχαριστως!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.