Jump to content



Επειγον! Fax μεσω ιντερνετ γινεται?και πως?


Louris7

Recommended Posts

Ανοιξε λογαριασμο στο viva.gr ! Θα σου δωσουν εναν αριθμο, τον δηλωνεις σαν FAX και θα μπορεις να στελνεις fax απο εκει, σαν attachments.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Δεχεται μονο pdf ! (Αλλα με τον Bullzip PDF Priner το προσπερνας...)

Διατηρω εκει αριθμο 3 χρονια και ειανι καλο !

Link to comment
Share on other sites

12€ το χρόνο και 2€λεπτά το λεπτό αποστολής, έλεος δηλαδή.

Fax2mail από το Viva για να λαμβάνετε τα fax στο email σας

Οκ επειδη εγω οπως υπονοεις ειμαι γυφτος να σου στειλω κατι αρχεια να τα faxαρεις? ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Αποκλείεται να υπονόησε αυτό...

Ας μην δυναμιτίζουμε το κλίμα Κύριοι!

Εχεις δικιο αλλα ανοιγω ενα θεμα, ζηταω κατι συγκεκριμενο και εχω τους λογους μου. Αν δεν μπορεις να βοηθησεις μην απαντας!! υπαρχει και η λυση του μαγαζιου, να αγορασω fax κτλπ...Ζητησα κατι και οποιος ηξερε βοηθησε. το ΕΛΕΟΣ δεν καταλαβαινω τι αντιπροσωπευει.

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο αλλα ανοιγω ενα θεμα, ζηταω κατι συγκεκριμενο και εχω τους λογους μου. Αν δεν μπορεις να βοηθησεις μην απαντας!! υπαρχει και η λυση του μαγαζιου, να αγορασω fax κτλπ...Ζητησα κατι και οποιος ηξερε βοηθησε. το ΕΛΕΟΣ δεν καταλαβαινω τι αντιπροσωπευει.

Να σου πω τι αντιπροσωπεύει. Ανοίγεις ένα θέμα για fax μέσω internet και παίρνεις απάντηση. Η τιμές της viva είναι γελοίες (αντικειμενικά). Αλλά δε σου αρέσει η απάντηση και θέλεις να σου βρούμε το τσαμπέ. Σε 10" που μου πήρε να κάνω μία αναζήτηση στο google βρήκα 5-6 sites που διαφημίζουν τσάμπα fax μέσω internet, συμπεριλαμβανομένου αυτού που ανέφερε ο [MENTION=6904]johnysb[/MENTION].

Τώρα αν σε έχει βαρέσει τόσο η κρίση που δεν έχεις να στείλεις ένα fax και τα τσαμπέ δε σου δουλεύουν στείλε μου τα αρχεία σου και θα στα faxάρω εγώ από το viva μου.

Link to comment
Share on other sites

μπορεί το παιδί να μην θέλει να δώσει πιστωτική στην viva, ή να μην έχει ή να το θέλει για one time και να μην δώσει 12 ευρώ για κάτι που θα το χρησιμοποιήσει μια ή 2 φορές..

Μπορεί να μου πει κανείς ακριβώς που είναι στην σελίδα της forthnet το φαξ???

το βρήκα αλλά σε κανένα browser δεν τα εμφανίζει σωστά...omg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.