Jump to content



Πωλείται TV plasma 50" Panasonic


bleo8onhs

Recommended Posts

Γεια σας,

πουλάω μια τηλεόραση panasonic plasma 50" TH-50PZ80EA, αγορασμένη από το Πλαίσιο στις 28/09/2009.

Η τηλεόραση πωλείται σε άριστη κατάσταση με την επιτραπέζια βάση της, το βιβλίο της και όλα τα σχετικά, στο κουτί της. Υπάρχει και η απόδειξη. Δεν έχει κανένα απολύτως πρόβλημα, το πάνελ είναι 11ης γενιάς αν δεν κάνω λάθος, χωρίς memory effect, κολλημένα/καμμένα pixels κτλ. Χρησιμοποιήθηκε ελάχιστα στο εξοχικό μου, και την πουλάω γιατί πήρα άλλη στο σπίτι και πήγα αυτήν που είχα εκεί. Φυσικά είναι fullHD 1080p.

Την αγόρασα 1149€ και την δίνω 300€ και τα μεταφορικά δικά μου. Η πληρωμή είναι λίγο περίεργη αφού το πρακτορείο δεν υποστηρίζει μεταφορική αλλά θα τα βρούμε αν ενδιαφέρεστε.

Link to comment
Share on other sites

που είσαι χαμένος ωρέ παλίκαρε! πρέπει να κανονίσω lan party για να σε δούμε ξανά? :p

μια διόρθωση στη γενιά.....του 2009 η PZ80 είναι 11ης γενιάς. :)

ή κανα φαγοπότι!:p Καλά είσαι Γιώργο?

Την τηλεόραση την δίνω τόσο γιατί θέλω να την δώσω αφού την κατέβασα και την έχω στο κουτί της και είμαι της άποψης ότι δεν πρέπει να εκμεταλλεύεται κανείς κανέναν. Αν δεις κι άλλες αγγελίες μου, οι τιμές είναι παρόμοιες.

Να είσαι βέβαιος όμως ότι βρίσκεται σε άριστη κατάσταση. Αν είχα χώρο να την βάλω θα την κράταγα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγγνώμη που άργησα να απαντήσω, απλά δεν έχω συνηθίσει το σύστημα της αγοραπωλησίας χωρίς pm...

Υπάρχει ακόμη η τηλεόραση, απλά ο tarlac περιμένει να του στείλω φωτογραφίες. Αν προκύψει κάτι, θα ειδοποιήσω.

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου την ακυρώνω την αγγελία, συγγνώμη για την αναμονή. Η μεταφορική ενώ μου ζητούσε 20€ για να την φέρει, τώρα μου λέει διάφορα αστεία, θα κοιτάξω να την δώσω σε κανένα φίλο τοπικά, να γλυτώσουμε τα μεταφορικά.

Συγγνώμη και πάλι, κλειδώστε την παρακαλώ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.