Jump to content



Intel i7 2600k- Asus Maximus IV Extreme Β3


mortisboy

Recommended Posts

Δίνεται ο 2600Κ που είχα στο 24/7 rig, παίζει τα πάντα @5g 4c/8t με 1.45v με μια Prolimatech Mega shadow. Εγγύηση 25 μήνες ακόμα! 250€

19-115-070-TS?$S300W$

Επίσης δίνω και την Maximus IV Extreme Β3 σε άριστη κατάσταση ελάχιστα δουλεμένη με full bundle και εγγύηση 31 μήνες ακόμα! 200€

P_500.jpg

- Τα πράγματα ειναι όλα άμεσα διαθέσιμα και απολύτως λειτουργικά.

- Για αποστολή εκτός Αθηνων τα έξοδα βαρύνουν τον αγοραστή και θα πρέπει να προηγηθεί κατάθεση σε τράπεζα!

- Η αγγελία έχει μπεί και σε αλλα forum.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες οσοι ενδιαφέρονται για τα πράγματα παρακαλώ δηλώστε ενδιαφέρον εδώ, δεν θα απαντάω πλέον στα πμ.

Επίσης επειδή πολλοί μου παζαρεύεται τον cpu, να πώ πως για να βρω αυτό το κομμάτι δοκίμασα 6 cpu και δεν καίγομαι και ιδιαίτερα να τον δώσω, οπότε η τιμή του ειναι αυτή που γράφω!

Link to comment
Share on other sites

Για πες μου μια τιμή για όλα τα παρακάτω:

i7 2600K@5GHz - Prolimatech MegaShadow - Maximus IV Extreme Z - 8GB 2133 RipjawsX - Asus HD6970 2GB και μία χωρίς κάρτα.

Επίσης, για τα 4.5GHz πόσο ρεύμα θέλει για 24/7 (τον λυπάμαι να παίρνει 1.45 συνέχεια)?

Ένα φιλαράκι μου που μένει Χαϊδάρι θέλει να στήσει s1155 rig με πράγματα used αλλά με εγγυήσεις...

Link to comment
Share on other sites

Δίνεται ο 2600Κ που είχα στο 24/7 rig, παίζει τα πάντα @5g 4c/8t με 1.45v με μια Prolimatech Mega shadow. Εγγύηση 25 μήνες ακόμα! 230€

19-115-070-TS?$S300W$

- Για αποστολή εκτός Αθηνων τα έξοδα βαρύνουν τον αγοραστή και θα πρέπει να προηγηθεί κατάθεση σε τράπεζα!

- Η αγγελία έχει μπεί και σε αλλα forum.

Η μητρική έφυγε, ο cpu είναι διαθέσιμος στα 230€!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.