Jump to content



z68 ή z77 στα 100 ευρώ ;


Prof_Chaos

Recommended Posts

  • Replies 47
  • Created
  • Last Reply

Εγω παντως που θα παω στον 3570κ,εψαξα reviews για μητρικες κατω απο 130€,και η gigabyte εχει βγαλει πολυ δυνατη μητρικη σε επιδοσεις για τα λεφτα της οπως και για την asrock. Οποτε εγω θα πηγαινα σε αυτην MOTHERBOARD :: Gigabyte Socket 1155 GA-Z77-D3H GLan Audio Raid - Visionstudio.gr και πιστευω θα ημουνα κομπλε,επισης αλλιως θα πηγαινα στην extreme 4 που ειναι υπερπληρες μητρικη κατα την γνωμη μου (θα ηθελα βεβαια να ηταν ΑΤΧ :( ) αλλα θα παω στη gigabyte λογω οτι δινει 1 χρονο παραπανω εγγυηση :)

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως που θα παω στον 3570κ,εψαξα reviews για μητρικες κατω απο 130€,και η gigabyte εχει βγαλει πολυ δυνατη μητρικη σε επιδοσεις για τα λεφτα της οπως και για την asrock. Οποτε εγω θα πηγαινα σε αυτην MOTHERBOARD :: Gigabyte Socket 1155 GA-Z77-D3H GLan Audio Raid - Visionstudio.gr και πιστευω θα ημουνα κομπλε,επισης αλλιως θα πηγαινα στην extreme 4 που ειναι υπερπληρες μητρικη κατα την γνωμη μου (θα ηθελα βεβαια να ηταν ΑΤΧ :( ) αλλα θα παω στη gigabyte λογω οτι δινει 1 χρονο παραπανω εγγυηση :)

Δες και αυτη εδω... MOTHERBOARD :: Asrock Socket 1155 Z77 Pro3 GLan Audio Raid - Visionstudio.gr (Αν και χθες την ειχαν στα 95.31) δεν ξερω τι κανουν..!!Ναι ο μονος λογος για να πας σε giga ειναι η εγγυηση.,!!

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα η z77 d3h με υπερκαλυπτει και ειναι και ομορφο board .άντε απο Δευτέρα με το καλο να γίνουν διαθέσιμοι και οι ivy να φύγει πακέτο με 8gb ddr3.

Link to comment
Share on other sites

Ωραίες :T: γιατί όχι όμως corsair ; Επίσης κόκκινο με μπλε board θα ταιριάζει ? :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.