Jump to content



ΠΟΛΥ Hardware (CPUs, GPUs, κ.α)


z3et

Recommended Posts

1) AMD Phenom II X6 1090T Black Edition 85€

2) AMD Phenom II X3 740 Black Edition 60€ (ξεκλειδωνει αλλα κολλαει στο loading των Windows)

3) AMD Athlon II X3 425 55€ (Ξεκλειδωνει σε 4πυρηνο, λογο πιεσης χρονου τον δοκιμασα μονο μιση ωρα σε aion/battlefield 3/browsing/movies 720p και δεν εβγαλε κανενα προβλημα)

e6Xvy.jpg

4) AMD Athlon II X3 415e (45W TDP) 50€ (ξεκλειδωνει αλλα κολλαει στο loading των Windows)

5) Athlon II X2 260 45€ (δεν ξεκλειδωνει λογο πυρηνα)

6) 2 x Athlon II X2 215 35€ εκαστος (δεν ξεκλειδωνουν)

7) 2 x ASUS Radeon HD 6670 1GB με GDDR5 μνημη στα 65€ εκαστη. Οι καρτες ειναι ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΕΣ, δεν εχουν δουλεψει ΠΟΤΕ.

ep2Ej.jpg

Fisl0.jpg

8) Intel Core T7500 στα 25€

9) RAM 2 x 1GB DDR2 SO-DIMM PC2-5300 (667MHz) στα 15€

10) Κάρτα WiFi 4965AGN (για Laptop) 15€

(Αυτα πακετο φευγουν στα 40€)

Οι επεξεργαστες δεν εχουν υποστει overclock, πρωτη φορα δοκιμαστηκαν απο εμενα αν ξεκλειδωνουν, ολοι το πολυ να εχουν μερικες δεκαδες ωρες λειτουργιας.

Δεν υπαρχουν εγγυησεις για τιποτε (ουτε για τους CPUs ουτε για τις καρτες). Οι επεξεργαστες ειναι Tray (δεν εχουν ψυκτρα/κουτι).

Ειμαι Λαρισα, οποτε θα δωθει προτεραιοτητα για εκει για συναλλαγη χερι με χερι. Στελνω και αλλου με προηγουμενη καταθεση σε Τραπεζα. Η αποστολη θα γινει με ΕΛΤΑ, με εξοδα δικα σας. Καλυτερες τιμες θα γινουν σε οποιον παρει πακετο.

Η αγγελια θα μπει και αλλου.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Ξεχασα να το επισημανω αυτο, το διορθωσα τωρα. Ολοι οι επεξεργαστες ειναι Tray.

[MENTION=21146]UpcomingDesigner[/MENTION], οκ.

Θα αρχισω να αποστελνω απο Τεταρτη (τα πρωινα Δευτερα-Τριτη εχω σχολη).

Link to comment
Share on other sites

βασικά μάλλον για τον x3 425 z3et αλλά κάτσε να μιλίσω!

οκ άκυρο,θέλει λέει τετραπύρινο,έχει κολίσει,sorry z3et τουλάχιστον δεν σε ταλαιπώρησα καθόλου.πάιζει να τον βάλεις κάνα prime τον 425 να δεις τι πάιζει?η δεν θα αντέξει τέτοια πράγματα όπως και να έχει?

Link to comment
Share on other sites

Οκ δεν τρεχει κατι. Μπορει να τον βαλω, αλλα μεσοβδομαδα (επειδη τους δοκιμασα σε δικο μου PC και τωρα που ανεβηκα λαρισα το εβαλα στο tower, θελει χρονο για να κανω τις δοκιμες).

Link to comment
Share on other sites

Να πάρει...Άνοιξα χθες θέμα στην κατηγορία "Ζήτηση" ότι ψάχνω για 1090Τ και σήμερα βλέπω ότι μου έχουν πάρει ήδη την σειρά άλλοι. Βρε πωλητές κοιτάτε λίγο και στα "ζητούνται" πριν ανεβάσετε εδώ αγγελία...Τέλος πάντων, ας μπω κι εγώ στο queue για τον 1090...

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ο λογος που δινω και προτεραιοτητα για εκει.

Ο 1090Τ στον greekfragma :hehe:

Λοιπον, ο Thuban εχει κλεισει για τον greenforce13, και αν δεν αλλαξει κατι μεχρι τελευταια στιγμης παει σε αυτον.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.