Jump to content



Δοκιμή Iced Water με Νorthwood 3c !!!!! (Not 56K Friendly !!!)


Kostas7GTR

Recommended Posts

ωραιος!!!και εγω ειχα δοκιμασει με παγακια απο καφε μονο που ηταν σε μικρο τανκ και μολις τα εριχνα μετα απο το πολυ 5 λεπτα ειχαν λιωσει!!και το μονο που ειχα δει ηταν λιγους βαθμους κατω 5πχ..μονο τοτε με τα κρυα που ειχα βγει μπαλκονι με τον amd και ειχα 10 βαθμους cpu ειχα ανεβει 100 mhz...

εγω φοβαμαι να βαλω τοσο παγο λολ!!!οπως και το Peltier!φοβαμαι την υγροποηση!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Χε χε σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια... Πληροφοριακά και μονο σας λέω ότι έχω άλλο τόσο πάγο για ένα ακόμα τεστάκι με τον 2.4c που με αέρα δουλέυει 3550 με 1.6 απο bios και SLK900 αλλά θα με κόψει το fsb limit... :(:(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nuttah

ωραιος κωστα :) με τα υπολοιπα παγακια φτιαξε μεσα στη λεκανη φραπε γιγα να εχεις να πινεις παραλληλα! αντε και στα 4.5 ghz

Thanks ρε Χρήστο και πές μου όταν σου έρθει η X800XT PE να έρθω να την βουτήξω .... !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχική απάντηση από ICE

Αν και αργοπορημένος.

Εξαιρετική δουλειά Κώστα, μπράβο σου...

’ντε να αρχίσουμε να ανεβαίνουμε ψιλά (προς τον βόρειο πόλο)

:hehe::D

Σε ευχαριστώ ρε ICE τι να πω και στα δικά σου ?? ΛΟΛ Εσύ θα μας τρελάνεις όλους !

Αρχική απάντηση από jax7480

Κι εγω δεν τον ειχα δει το συγκεκριμενο project. Παρα πολυ καλος Κωστα. Μπηκες στο τρυπακι τωρα.

Σε ευχαριστώ Ζάχο! Έπρεπε να το είχα κάνει όταν είχαμε την κοντρούλα μεταξύ μας :):)

Link to comment
Share on other sites

Κωστα συγχαρητηρια για τη δουλεια σου!!!!Θα ηθελα κι εγω να κανω κατι τετοιο αλλα φοβαμαι την υγροποιηση...

Και μιας και λετε ολοι για αυτη, και ειναι αμαρτια ναανοιξω νεο θεμα!, ποτε εχουμε υγροποιηση?????

Υπαρχει καποιος τροπος να ξερουμε?????

Πχ αν ειναι πιο χαμηλη απο τη θερμοκρασια δωματιου?????

Παρακαλωω εξηγηστε μου οσο πιο αναλυτικα μπορειτε!!!!!

Ευχαριστω!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.