Jump to content



’λλο ένα βαρετό thread (sorry)


Georgesod

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από unseen

εγω παντως δοκιμασα καμια 12-15 επεξεργαστες 3,2 full cap και κανενας δεν πηγε καλα... :(

??????????Μηπως δεν κατεχεις το αθλημα του o/c??????????

:tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tw: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις αφου μια p4c800-e deluxe και ενα 525 psu τα εχω μονιμα στο μαγαζι για αυτο το λογο... Θα δοκιμασω ακομα 6-8 την αλλη εβδομαδα... αν κατσει κανενας καλος θα τον βγαλω στο σφυρι... με σειρα προταιρεοτητας..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen [Σήμερα, στις 15:17]

Ρε σεις αφου μια p4c800-e deluxe και ενα 525 psu τα εχω μονιμα στο μαγαζι για αυτο το λογο... Θα δοκιμασω ακομα 6-8 την αλλη εβδομαδα... αν κατσει κανενας καλος θα τον βγαλω στο σφυρι... με σειρα προταιρεοτητας..

Σε πιο μαγαζί είσαι ρε φίλε; Και ακόμα πρωσπαθώ να θυμηθώ ποιός είσαι από το Εγκώμιο ξέρεις ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen

o ομορφος ειμαι :Ρ

Εχω ενα κοκκινο KLE500 kawasaki...

:tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato:

Κουκλε μου αν΄τε βρες κανα καλό κομμάτι να δουμε τα 4 γιγα

georgesod

Πολυ καλό το κομμάτι σου Μεγειές και καλό κλοκάρισμα

Παντως αν σε κανει να βαριέσαι ο νεος σου επεξεργαστής ευχαρίστως να σε βοηθήσω απαλασοντασε απο αυτόν :p

Link to comment
Share on other sites

Ελα Γιώργαρε,χαιρομαι που σου πηγε καλα το κομματι, το χα ψαξει πολυ πριν στο στειλω

;)

Βασικα δε ξερω τι σου πηγε στραβα στην αρχη αρχη(παιχτηκε κατι με τις μνημες?)

Παντως ταση δε του ριξα σχεδον καθολου γιατι σκεφτηκα οτι μπορει να θελεις να κανεις burn in οποτε σου ρθε "παρθενα" το κομματι :D:jump:

Οντως,οι 30 caps "ακουνε" τη ταση κατα κανονα, απο προσωπικη μου εμπειρια.Υπαρχουν βεβαια και μερικα γαιδουρινα που οση και να τους δωσεις μουλαρωνουν :worship:

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι εχεις πεσει σε καλο κομματι ο δικος μου ειναι 3.2 με ολα τα caps αλλα δεν λεει να παει πανω απο 244-3.9 σταθερα με νερακι παροτι εχω μνημες που δεν με κολλανε εντωμεταξυ στα 244 ειναι σταθερος μονο 1.75v το οποιο το θεωρω πολυ εκτος τι να πω ειναι καινουργιος και θελει καψιμο ? θα δειξει η νεκροψια.Απο θερμοκρασιες τι λεει ο δικος σου γιατι εγω ειδα αρκετη διαφορα απο τον 3αρη που ειχα πριν.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jdrogas [Χθες, στις 23:06]

Νομιζω οτι εχεις πεσει σε καλο κομματι ο δικος μου ειναι 3.2 με ολα τα caps αλλα δεν λεει να παει πανω απο 244-3.9 σταθερα με νερακι παροτι εχω μνημες που δεν με κολλανε εντωμεταξυ στα 244 ειναι σταθερος μονο 1.75v το οποιο το θεωρω πολυ εκτος τι να πω ειναι καινουργιος και θελει καψιμο ? θα δειξει η νεκροψια.Απο θερμοκρασιες τι λεει ο δικος σου γιατι εγω ειδα αρκετη διαφορα απο τον 3αρη που ειχα πριν.

Με τον προηγούμενο 3.2 που είχα έχει 3-5 βαθμούς κάτω. Μόλις βάλω νερό θα δούμε τι θα παιχτεί και θα σου πω (σε σχέση με τον δικό σου)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Alexandros [Χθες, στις 21:10]

Ελα Γιώργαρε,χαιρομαι που σου πηγε καλα το κομματι, το χα ψαξει πολυ πριν στο στειλω

;)

Βασικα δε ξερω τι σου πηγε στραβα στην αρχη αρχη(παιχτηκε κατι με τις μνημες?)

Παντως ταση δε του ριξα σχεδον καθολου γιατι σκεφτηκα οτι μπορει να θελεις να κανεις burn in οποτε σου ρθε "παρθενα" το κομματι :D:jump:

Οντως,οι 30 caps "ακουνε" τη ταση κατα κανονα, απο προσωπικη μου εμπειρια.Υπαρχουν βεβαια και μερικα γαιδουρινα που οση και να τους δωσεις μουλαρωνουν :worship:

Ευχαριστώ φίλε άλλη μια φορά. Ελπίζω να βοηθήσεις και άλλους ;)

Link to comment
Share on other sites

georgesod

Πολυ καλό το κομμάτι σου Μεγειές και καλό κλοκάρισμα

Παντως αν σε κανει να βαριέσαι ο νεος σου επεξεργαστής ευχαρίστως να σε βοηθήσω απαλασοντασε απο αυτόν :p

Τι θα έλεγες να σε απαλάξω εγώ από τις bh5 :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως αυτη τη στιγμη που σερφαρω εχω με 28 στο δωματιο 32 στο κουτι και 45 στη cpu τωρα full παει περιπου 52-53 βεβαια απ οτι καταλαβα παιρνει λιγακι βελτιωση το συστηματακι που εχω φτιαξει γιατι τωρα εχω κανει πατεντα και ειναι τα μισα λαστιχα 3/8 και τα μισα 1/2 ιντσα αλλα θα τα διορθωσω καποια στιγμη για να βελτιωσω τη ροη μου και νομιζω και τις θερμοκρασιες μου.Αληθεια εχεις ανεβασει το agp volt γιατι ακουσα οτι βοηθαει κι αυτο στη σταθεροτητα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jdrogas [Χθες, στις 23:48]

Εγω παντως αυτη τη στιγμη που σερφαρω εχω με 28 στο δωματιο 32 στο κουτι και 45 στη cpu τωρα full παει περιπου 52-53 βεβαια απ οτι καταλαβα παιρνει λιγακι βελτιωση το συστηματακι που εχω φτιαξει γιατι τωρα εχω κανει πατεντα και ειναι τα μισα λαστιχα 3/8 και τα μισα 1/2 ιντσα αλλα θα τα διορθωσω καποια στιγμη για να βελτιωσω τη ροη μου και νομιζω και τις θερμοκρασιες μου.Αληθεια εχεις ανεβασει το agp volt γιατι ακουσα οτι βοηθαει κι αυτο στη σταθεροτητα.

Nαι τέρμα είναι 1.65v

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.