Jump to content



’λλο ένα βαρετό thread (sorry)


Georgesod

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Κοπρίτης

ρε συ George επειδη εχω μεινει μαλλον πισω στο αθλημα....

για δωσε κανα link να δω τι παιζει με τα caps των cpu...

εχω χασει επεισοδια:blink:

Κοίτα ο προηγούμενος 3.2 που είχα είχε περίπου 12 chip - caps από κάτω και δεν άκουγε στην τάση πάνω από 1.6 καθόλου. Αυτοί με τα 30 και ακούνε και δουλεύουν με πιο χαμηλές θερμοκρασίες 3-4 βαθμούς κάτω

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis

Σωστος ο παικτης.Μπραβο καμαρι μου , με νερακι θα παρει καμια 150Μηζ πανω , αμα ειναι και καλο νερο μπορει και 200

E ναι μόλις κάτσουν φράγγα θα γινει το "καλό" νερό απ' τον 11. Έχεις υπόψην κάτι καλύτερο;

:D

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το ξερω οτι θα ξενερωσετε ολοι εδω μεσα αλλα δεν κρατιεμαι!!Πρεπει να την κανω την γ@Μ#@!νη ...δεν μπορει να περιμενει!!Οταν λετε 30 (η 12 ) caps τι εννοειτε??Απο οτι μπορω να καταλαβω μηπως ποσα πυκνωτακια(capacitors) εχει ο cpu απο κατω??Nα υποθεσω για μεγαλυτερη σταθεροτητα??

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen [Σήμερα, στις 09:33]

εγω παντως δοκιμασα καμια 12-15 επεξεργαστες 3,2 full cap και κανενας δεν πηγε καλα... :(

P43.2 Family Dozen -pack

σε οικογενειακη συσκευασια.....:boxed:

πρεπει να συμφερει!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.