Jump to content




mchls

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

δεν το περίμενα πραγματικά παρα πολύ καλο game με πολύ καλά γραφικά και ωραίο ήχο πιστεύω το καλοκαιράκι θα το βγάλω με αυτό :)

σε μια φάση όμως κόλλησε το game θα το ψάξω αύριο. μήπως είναι θέμα drivers η τίποτε άλλο σε ultra χωρίς να δω εάν είχε vsuch και τα λοιπά 35-60 εκεί κοντά αλλα παίζει πολύ smooth, τούμπανο :)

ελάτε να κάνουμε φιλιες στο game :) δώστε ονόματα

εγώ ονομάζομαι Mouna Liza

post-29541-1416077499,6753_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

λίγο noobστικο αυτό που θα ρωτήσω.. επειδή πήρα την deluxe έκδοση έκανα claim τα δώρα στολή όπλο και κάτι boost.. με το που τα έκανα claim "ενεργοποιθικαν" αυτόματα η πρέπει να κάνω κάτι? γιατί ψάχνω να βρω και δεν βλέπω να έχω boost :giveup:

Link to comment
Share on other sites

Παίζετε το παιχνίδι;

Ήθελα να ρωτήσω αν παίζει ρόλο ο χαρακτήρας που θα φτιάξεις τί όπλα θα κραταέι..

Έφτιαξα έναν human survivalist κάπως έτσι νομίζω,αλλά αν είναι να είμαι με ένα sniper όλη την ώρα,να φτιάξω άλλον αν είναι τώρα που είμαι στην αρχή:inlove:.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.