Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 2 months later...

Εδώ που τα λέμε, κι εγώ που γενικά προτιμώ τα Battlefield, αυτή τη στιγμή μάλλον θα μου άρεσε περισσότερο ένα Bad Company 3.

Δεν ξέρω, κάτι μου πήγε στραβά στο Battlefield 3 και ποτέ δε μπόρεσε να με κολλήσει όπως έκανε κάποτε το BC2 ή το BF2. Μπορεί επειδή στο BC2 τα maps ήταν σχετικά μικρότερα και σε μια ευθεία οπότε ακόμα και σε public servers έβλεπες ένα α' teamwork που και που. Άθελα τους μεν αλλά μάλλον λόγω έλλειψης χώρου δούλευαν κάπως καλύτερα. Στο BF3 συνήθως καταλήγει σε over-glorified TDM.

A, στο BC2 είχε και καλύτερα maps κατα τη γνώμη μου.

Μακάρι να τα πάνε καλύτερα στο BF4.

Έγινε επεξεργασία από Andeus
Link to comment
Share on other sites

O μοναδικος λογος που σκεφτομουν αναβαθμιση σε υπολογιστη ηταν το BF. Ετσι οπως το βλεπω, ο γέρος μου θα μεινει ως εχει και θα ριξω τα μισα λεφτα σε μια κονσολα next gen.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μαθανε ολοι απο τον Gabe και θελουνε να αρμέξουν. Ας αρμέξουν το τριτο το μακρυτερο να δουν τι θα παρουν για πληρωμή

Ουστ!

ΖΩΑ!

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=14206]AKISSS[/MENTION]

Αφού το ξέρεις, όπως και γω, οτι παρολο που τη πατήσαμε και σκάσαμε ενα σωρό λεφτά πριν βγει η prem εκδοση, οτι θα τα pre-ξανασκάσουμε

edit: Το ξανασκεφτηκα στο επόμενο Post :)

Έγινε επεξεργασία από Grisos
Link to comment
Share on other sites

Πάντως πλησιάζει η μέρα που θα δούμε κάποιο trailer κατιτις ρε παιδάκι μου μέσα στις επόμενες εβδομάδες. Προσωπικά, αν αυτό που δω διαφέρει σε σχέση με το BF3 μόνο στα γραφικά -και καλά είχαν αναφέρει παραπάνω χρήση της FB engine- και δεν έχει καμία άλλη διαφορά στην όλη προσέγγιση του gameplay όπως map design,new weap(.50 cal sniper i wish) κλπ, το 50αρι σε πρώτη φάση δε τους το χαρίζω. Φαντάζομαι τους κόβει, λέμε τώρα, ώστε να καταλάβουν ότι πρέπει το BF4 να έχει κάτι το τρανταχτό σε σχέση με το 3, διότι σύμφωνα με το χρονοδιάγραμμα, οταν βγει εμείς θα γευόμαστε ακόμα End Game (fingers crossed).

Link to comment
Share on other sites

Με τις αλλαγες που λενε εγω περισσοτερο μαζοποιηση και cod επιρροες στο marketing, ουσια δε βλεπω.

Women models,Pay to win etc.Μαλλον για χειροτερο απο το BF3 το κοβω μακαρι να ναι καλο το Rainbow Six να εχουμε εναλλακτικη

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.