Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Fostbite 3.0 την λενε, τωρα αμα ειναι νεα ή remake της 2.0 δε το ξερω.

"Frostbite 3

Frostbite 3 is an improvement of Frostbite 2 and will debut with Battlefield 4 in 2013. It only supports DirectX 11 on PCs. It also features in-game destruction with Destruction 4.0 which upgraded from Destruction 3.0, and it features an entirely new tessellation technology.[21]"

http://en.wikipedia.org/wiki/Frostbite_%28game_engine%29#Frostbite_3

Link to comment
Share on other sites

ελπιζω στα οχηματα και στα ελικοπτερα να μην εχεις απειρο ammo.

αμα θυμαστε στο bf2 το havok ειχε 1000 σφαιρες στο gunner και για να γεμισεις επρεπε να πας σε καποια βαση.

ετσι πρεπει να γινει και τωρα.δεν μπορει να πεταει το viper ολη την ωρα απο πανω σου και να θεριζει κοσμο.

η τουλαχιστον ας το βαλουν αυτο στο hardcore.

Link to comment
Share on other sites

ελπιζω στα οχηματα και στα ελικοπτερα να μην εχεις απειρο ammo.

αμα θυμαστε στο bf2 το havok ειχε 1000 σφαιρες στο gunner και για να γεμισεις επρεπε να πας σε καποια βαση.

ετσι πρεπει να γινει και τωρα.δεν μπορει να πεταει το viper ολη την ωρα απο πανω σου και να θεριζει κοσμο.

η τουλαχιστον ας το βαλουν αυτο στο hardcore.

:T:!!! Εχει παραγίνει αυτό στο BF3 :angry:!

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που μου αρεσε πιο πολυ στο BF2 ητανε οταν εμπαινε σε καποιο οχημα ενας medic, αυτοματα κανανε heal οσοι ητανε μεσα αλλα και λιγα μετρα εξω απο αυτο.

Μπαινανε σε ενα τζιπακι ενας μηχανικος ενας support ενας medic και ενας ποντιος (:p)

Αυτοματα μετατρεποτανε το οχημα σε ενα mobile repair-rearm-heal station, οποτε εβλεπα τα 3 εικονιδια διπλα απο την μπαρα υγειας θυμομουνα την φαση με το IFV στο red alert 2, οπου ενα απλο μεταφορικο μεσο αποκτουσε διαφορες ιδιοτητες αναλογα με τις μοναδες που μπαινανε μεσα του :nerd:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=5xUs5MsqxnQ]red alert 2 - ifv explained - YouTube[/ame]

repair και heal δεν ειναι τοσο βασικα, με τα πυρομαχικα ομως κατι πρεπει να γινει, ειναι ενας λογος παραπανω που εχω να χρησιμοποιησω javelin απο περσι.

Link to comment
Share on other sites

Εγω περιμενω να ηρεμησουν τα πραγματα με την Κυπρου(γιατι γινεται της ποπης στα υποκαταστηματα), ωστε να παω να βαλω γκαφρα στην prepaid...

Λιγοτερο απο 100€ μην περιμενετε να βγει συνολικα το παιχνιδι....:hang3:

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Εγω καλου κακου τα τελευταια 20 ευρω που χα στην Κυπρου τα τραβηξα επιτυχως με paypal,και ηδη σκεφτομαι να βγω τσαρκα για ευρεση νεας χρεωστικης visa σε ελληνικες τραπεζες.Κριμα γιατι με ειχε βολεψει παντου Ινδια,Βραζιλιες κλπ :thank_you2:

Link to comment
Share on other sites

Εγω καλου κακου τα τελευταια 20 ευρω που χα στην Κυπρου τα τραβηξα επιτυχως με paypal,και ηδη σκεφτομαι να βγω τσαρκα για ευρεση νεας χρεωστικης visa σε ελληνικες τραπεζες.Κριμα γιατι με ειχε βολεψει παντου Ινδια,Βραζιλιες κλπ :thank_you2:

Δε νομίζω να χρειάζεται αφού έγινε Πειραιώς τώρα .Εκεί που ήταν να κλείσει η πειραιώς έγινε η 2 η τράπεζα στην Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

sfirculitu παίζεις ακόμα bf δεν σε έχω ξαναδεί μετά από το επεισόδιο έλεος dld άνετα θα παίξει το bf με 7970 εννοείτε k μικρότερες κάρτες όπως στο bf3 ήθελε μια 560 στην αρχή με το ζόρι τραβούσε μετά από 2 μήνες βγήκαν driver k η κάρτα πήρε 30fps πάνω :crazy_pilot: :crazy_pilot: :crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.