Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Aπο την αλλη βεβαια τους σκας και 70 ευρω 1 χρονο πριν την ημερομηνια κυκλοφοριας ξερω γω αν βαλω και καμια ενδεχομενη καθυστερη στο launch μεσα.Moνο τους τοκους δηλαδη wtf να σου δωσουν και κατι σοβαρο ξερω γω απο skins early unlocks και αλλα μπλιμπλικια in game.

EDIT 50 ευρω οντως δε παιζει πολυ λιγα για την "ρουφηχτρα¨EA :D

Link to comment
Share on other sites

Premium Expansion Pack εδιναν που δεν ηταν dlcs αλλα διαφορα αλλα π@π@ριλικια...

Ρε παιδια σιγα μην εδιναν ολο το πακετο (game+all dlcs+premium) στην τιμη που το εδιναν...

Για την ΕΑ μιλαμε...

Έδιναν το premium που Δεν θυμάμαι την λεπτομέρεια του -Α- και επιπλέον premium content (που δίνει και τώρα). Το πιο πιθανό που σκέφτομαι είναι ότι τότε δεν είχε προχωρήσει το πρώτο dlc, και δεν είχαν κατασταλάξει στο όνομα του.

Στάλθηκε από το U8800 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Καλά ας βγει η βετα να τη λιώσουμε χωρίς ένα τόνο μπαγκς. Όσο για το prem επειδή όλοι συμφωνούμε για τη ρουφήχτρα EA, λογικά δε θα κυκλοφορήσει first day. Υπάρχει μια μικρή πιθανότητα να δούμε prem from day one, αν κρίνει κανείς ότι ακόμα υπάρχουν παίκτες που δε νοιάστηκαν ποτέ για το prem του bf3, κυρίως η τελευταία φουρνιά. Τεσπά μέχρι τις 10/05 έχουμε ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Προβλεπω επικες στιγμες στα PC. Εχουν πει αν θα υποστηριζει in game voice chat??? Τα Kraken Pro της Razer που εχω θα τα βγαλουν τα λεφτα τους εκει!

Ακομα δεν τα εχω αξιοποιησει καπου

Link to comment
Share on other sites

Cod μην γινει μονο που γεμιζει η οθονη μαρμελαδα φραουλα, σταματας να τρως ζημια για 5 σεκ και μετα γινεσαι καινουργιος, κατι με self-bandage δεν θα ητανε κακο ....

Τωρα το supression, χειροτερο συστημα απο το τωρινο δεν νομιζω να υπαρχει, οποτε ειμαι αισιοδοξος :p

Το commander μου φαινεται λιγο καπως σαν ιδεα, αν καταλαβα καλα θα ξεκλειδωνεις τα abilities ενω παιζεις μεσα στον γυρο, δηλαδη αν εχουμε 5 ατομα στην ιδια ομαδα που μεχρι τα μεσα του γυρου εχουν μαζεψει του κοσμου τους ποντους, θα ξεκλειδωνουν σαν επιβραβευση artillery + radar scan ? :X:

Αναρωτιεμαι ποιο θα ειναι το 5ο class ...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=WUhOnX8qt3I]Meet the Pyro - YouTube[/ame] γιατι οχι ? μπορει να ειδανε το φλογοβολο στο Rising Storm και να ζηλεψανε :p

Link to comment
Share on other sites

Με βαση το footage που εδειξαν απο το single player το supression ηταν πολυ καλο.Δηλαδη γινοσουν supress αλλα μπορουσε να βαρεσεις αρκετα καλα καμια σχεση με το BF3 που ακομη και με στημενο SMG αν γινεις supressed μαζι με antisuppresion perk και παλι βαρας στο γαμo του καραγκιοζη.

Link to comment
Share on other sites

Εγω απ ολη τη περιγραφη κραταω το dynamic enviroment. Δε λεω καλος ο σεισμος στο Epicenter αλλα το θεμα ειναι να αλλαζεις τα weather και time variables ανα πιστα οπως γινοταν (γινεται ακομα δεν εχω ιδεα?) στο fifa πριν απο καθε ματς. Ξερω ξερω ονειρεψου αλλα σκεφτειτε το λιγο ποσο οσομ θα ηταν.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι αδικο εχει ? προσωπικα για να βρω conquest small AK server αναγκαζομουνα να πατησω refresh 3 και 4 φορες, γιατι καθε φορα μου εβγαιναν διαφορετικοι ενω τα φιλτρα μενανε ιδια.

Εαν δινανε ενα in-game browser της προκοπης + την δυνατοτητα να μπαινεις κατευθειαν οπου θελεις απλα κανοντας copy-paste την ip δεν θα παταγε κανεις battlelog, μονο οσοι γουσταρουν να εχουν ανοιχτο το FB ενω παιζουν ή/και αναμεσα στα rounds.

Ηδη υπαρχει κοσμος που σνομπαρει το party function του γιατι πολυ απλα ειναι για ΚΛΑΜΜΑΤΑ, ποτε φευγει το λουκετο απο μονο του και σε βγαζει απο leader, ποτε βρισκει φως και μπαινει μετα ο totakeke (:hehe:) ποτε σφυριζει το μικροφωνο σου χωρις λογο, ποτε τρως τζαμπα knife γιατι το "πισω σου!" μεταδιδεται με 3 ολοκληρα second καθυστερηση.

To RO2 για παραδειγμα υπερεχει σημαντικα σε αυτους τους τομεις, γιατι εχει πολυ καλυτερο browser και λειτουργικοτατο ingame VOIP ( το ιδιο και το PS2 αν εξαιρεσεις το οτι ακουγομαι σαν robot :p )

Ενας fail server browser διασπαει ακομα περισσοτερο την ηδη κατακερματισμενη community, η ελλειψη in-game VOIP κανει ακομα εμφανεστερη την αδικαιολογητη απουσια του commander role οταν παιζεις σε public server με αποτελεσμα το μονο mode που μπορεις να παιξεις σωστα αμα δεν εχεις squad να ειναι το TDM/gun master.

Μου φαινεται θα κανω unsubscribe απο τον xfactor και θα κατσω να δω τι αλλα βιντεακια εχει ποσταρει o empty box, μαρεσουν πολυ οι αποψεις του περι της σειρας και φυσικα ο τροπος που τις διατυπωνει, σου συνιστω να δεις και εσυ μερικα, οπως αυτο με το ro2 made simple, learn small ball my little boy :p

Link to comment
Share on other sites

Γιατι αδικο εχει ? προσωπικα για να βρω conquest small AK server αναγκαζομουνα να πατησω refresh 3 και 4 φορες, γιατι καθε φορα μου εβγαιναν διαφορετικοι ενω τα φιλτρα μενανε ιδια.

αδικο δεν εχει, αλλα μακαρι να ητανε αυτο το κυριο προβλημα φιλε.

ανεβαζεις ενα βιντεο με βελτιωσεις που θες να δεις και σαν πρωτη βελτιωση βαζεις το battlelog; ΙΜΟ ο τυπος πρεπει να μαθει να βαζει τα πραγματα στην σωστη σειρα αναλογα με την σημασια τους...

ισως στο νηπιαγωγειο που πηγαινε δεν ειχανε κυβους και lego αλλα μονο πλαστελινη και νερομπογιες... :p

αν ειχες επιλεξει φιλτρο με ελευθερες θεσεις (πχ 1-5 ή να μην σου δειχνει τους γεματους) τοτε ειναι λογικο να σου βγαζει καποιους διαφορετικους σερβερς χωρις να αλλαξεις φιλτρα.

εμενα αυτο που μου την σπαει ειναι οτι οσα updates και να κανουνε δεν προκειται ποτε να κανβουν το batlelog να κραταει τα regio filters (ισως και αλλα αλλα αυτο τσαντιζει περισσοτερο)

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.