Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Απ'οτι κατάλαβα θα έχεις και τα 2 και αν χρειαστεί να το πετάξεις πιο μακριά θα επιλέγεις το μικρό...

Ammo / Med kit: there are two types of ammo and med kits now, the larger ones which constantly heal/resupply, and smaller ones that instantly heal/resupply, but are used up immediately by the soldier.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες ξέρουμε σε τι μηχάνημα-pc παίζανε τα παλικάρια στην Ε3 ?
Σε φωτογραφία που είδα στο Twitter, έτρεχε σε σύστημα με 2 κάρτες amd, δεν ήταν 7990 αν κρινω σωστά από το μέγεθος τους, λέω για τα pc των squad.

AMD Revealed The System Specs Of The PCs That Are Running Battlefield 4 At E3 | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming

the PCs that are currently running Battlefield 4 are made of two 7970s in Crossfire and an AMD FX-8350.
Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να πω οτι ξετρελαθηκα με την ιδεα με τα Ammo / Med kit packs...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=B6HyHqGO1OA]BF4 New Ammo Box Explained & Sniper Equipment (E3 Battlefield 4 Gameplay/Commentary) - YouTube[/ame]

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να πω οτι ξετρελαθηκα με την ιδεα με τα Ammo / Med kit packs...

Είναι νωρίς ακόμα, μπορεί να υπάρξουν μικροαλλαγές. Το καλό στην υπόθεση -εκτός medpacks- είναι ότι άκουσαν την κοινότητα ! :T:

Link to comment
Share on other sites

Το καλό στην υπόθεση -εκτός medpacks- είναι ότι άκουσαν την κοινότητα ! :T:

και το ακομα καλυτερο ειναι οτι η μιση "κοινοτητα" δηλωνε οτι δεν θα αγορασει το BF4. μακαρι να τηρησει το λογο της και να το κανει...

Link to comment
Share on other sites

και το ακομα καλυτερο ειναι οτι η μιση "κοινοτητα" δηλωνε οτι δεν θα αγορασει το BF4. μακαρι να τηρησει το λογο της και να το κανει...

Τήρησέ τον εσύ, εγώ θα είμαι στην άλλη μισή που θα το πάρει μόλις το βρει σε προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

Απολογισμος Ε3:

Δεν θα μπορουσα να τα πω καλυτερα, με καλυψε απολυτως...

see you all in battlefield.....

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=CwS-zI3dFhY]Battlefield 4 Multi player Reaction and Thoughts from E3 reveal - Did the shoe drop? E3M13 - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Τήρησέ τον εσύ, εγώ θα είμαι στην άλλη μισή που θα το πάρει μόλις το βρει σε προσφορά.

εγω θα τον τηρησω και θα το αγορασω αμεσως (πιθανοτατα θα κανω preorder)

μακαρι να βγει γρηγορα σε προσφορα για να το παρεις και εσυ 10 ευρα φθηνοτερο.

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ.

και ΑΝ δεν εισαι απο αυτους (τους πολλους) που δηλωνανε οτι θελουνε να γραψουνε μονοι τους το netcode για να το αγορασουνε, τοτε θα εχεις τηρησει τον λογο σου...

Link to comment
Share on other sites

τι δινει σαν pre-order bonus;
Προπαράγγειλέ το τώρα και επωφελήσου από την εγγύηση Best Price, που σου εξασφαλίζει την χαμηλότερη τιμή απόκτησης. Ανεξάρτητα εάν αυξηθεί ή μειωθεί η τιμή του μεταξύ της προπαραγγελίας και της κυκλοφορίας του, θα το αποκτήσεις στην χαμηλότερη τιμή.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.