Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

απο πλαισιο γυρω στο 50 ευρω οπως ειχα κανει και με το bf3 limited edition

Εγώ θυμάμαι προπαραγγελία τότε Αύγουστο 2011 , 5 το πρωί :hehe::yawn: από getitnow , 35€ limited, όσο το είχε και το eshop κλπ κλπ μαγαζία :)

Link to comment
Share on other sites

Εγω πηρα Deluxe προχτες μεσω Origin @wolves κομματια να γινει

δεν ξαναμπαινω στην διαδικασια να γινω Ινδος-Ρωσος κτλ. ασε που

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=WmPm1vb8q1c]Λεφτα Υπαρχουν - Χρημματα Υπήρχαν - YouTube[/ame]

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

κι εγω με "εγγυηση χαμηλοτερης τιμης" θα το παρω.

40 ευρα (BF4 + china rising DLC) και χωρις να παω ινδια :p

Battlefield*4*CD*KEY...

η εκδοση που πουλαει το πλαισιο περιεχει το DLC (που παιρνει οποιος κανει preorder το BF4 απο το origin ή απο καποια cd-key sites) ή οχι; μια ματια που εριξα δεν το διευκρινιζει... :p

και ενα αλλο (ρητορικο) ερωτημα: το πλαισιο εξασφαλιζει οτι αν ανεβει η τιμη, δεν θα πληρωσω παραπανω (φυσιολογικοτατο αφου εχω ηδη πληρωσει)

τι θα συμβει στην (μακρινη, αλλα λεμε τωρα) περιπτωση που η τιμη πεσει και το game κυκλοφορησει στην ελληνικη αγορα πχ με 40 ευρω; θα δωσει λεφτα πισω; δεν νομιζω... θελω να πω οτι αυτο το "εγγυηση τιμης" δεν ειναι (για μενα) κινητρο να προπαραγγειλω απο το πλαισιο...

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

κι εγω με "εγγυηση χαμηλοτερης τιμης" θα το παρω.

40 ευρα (BF4 + china rising DLC) και χωρις να παω ινδια :p

Battlefield*4*CD*KEY...

Το βρήκα και εδώ με paysafe Battlefield 4 EA Origin Key Pre-Order :: Battlefield Series :: G2PLAY.NET - BE SMART, PAY LESS ;)

έχει το china rising?:...:

Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα και εδώ με paysafe Battlefield 4 EA Origin Key Pre-Order :: Battlefield Series :: G2PLAY.NET - BE SMART, PAY LESS ;)

έχει το china rising?:...:

δεν το διευκρινιζει σπυρο.

το αλλο λινκ που εδωσα παραπανω εχει επισης paysafecard και εκει το αναφερει ρητα.

υποψιαζομαι (χωρις να ειμαι σιγουρος βεβαια) οτι ολες οι πραγματικες preorders (δηλαδη οι αγορες κλειδιων origin ειτε απευθειας ειτε μεσω cdkey stores) λογικα περιεχουν το DLC pack

αυτο που δεν διευκρινιζει το πλαισιο ειναι αν προκειται για τετοια προπαραγγελια ή αν ειναι η κανονικη εκδοση του παιχνιδιου (που την παιρνεις σε κουτι με DVD) και απλα σε αφηνει αν την παραγγειλεις και να την πληρωσεις απο τωρα και να την παρεις οταν στοκαρει το πλαισιο τα κουτια που θα πουλαει σε ολους...

το "εγγυηση χαμηλοτερης τιμης" (απο μονο του) ειναι ενα (φτηνο) διαφημιστικο κολπο: αυτο συμβαινει με ολα τα πραγματα που προπαραγγελνεις και προπληρωνεις, ειτε ειναι παιχνιδια, ειτε τηλεορασεις, ειτε αεροπορικα εισιτηρια ειτε αυτοκινητα... αυτο ελλειπε να προπληρωνεις και να μην εχεις "εγγυηση τιμης"... :hehe:

το site που μου εδειξες ειναι ΠΟΛΥ αξιοπιστο παντως

εχω ψωνισει απο εκει δυο φορες και με paypal και με paysafe χωρις προβληματα.

αξιοπιστο ειναι και το site που σου εδειξα, απο εκει ψωνιζω σχεδον παντα και ουδεποτε ειχα προβλημα.

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν θα υπάρχει έκδοση με όλα τα dlc? Το καλύτερο που θα βγει θα είναι η deluxe με BF4+China?

προφανως θα υπαρξει, αλλα φανταζομαι οτι θα κυκλοφορησει αρκετα αργοτερα.

αν την κυκλοφορουσανε απο τωρα θα χανανε λεφτα.

εγω αυτο που υποψιαζομαι (και το εχω γραψει εδω και πολυ καιρο) ειναι οτι θα υπαρχει day one dlc και αυτο θα ειναι το china rising.

η EA (και οχι μονο) το κανει αυτο τωρα τελευταια σε ολα τα δημοφιλη της παιχνιδια και δεν νομιζω να αφησει το πιο βαρυ χαρτι της εξω απο αυτη την τακτικη...

ο λογος που θα κανω preorder σε καποια φαση ειναι αυτος ακριβως. για να μην πληρωσω full price το DLC που θα κυκλοφορησει μαζι με το παιχνιδι.

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Το αγορασα και εγω απο το σιτε του WiFi Thief στα 38,79. Να σε ρωτησω κατι για να τσεκαρω αν ολα ειναι ενταξει .Ειναι το παιχνιδι με το dlc china raising.Το μοναδικο maill που μου ηρθε ειναι η επιβεβεωση της χρεωσης της καρτας και εχω και ενα αριθμο παραγκελειας .Υποθετω οτι οταν κυκλοφορησει θα στειλουν στο μαιλλ το κλειδι .Ετσι εγινε και σε σενα

Έγινε επεξεργασία από spyros007
Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο που θα βγει θα είναι η deluxe με BF4+China?

Digital Deluxe = BF4 + Access to Beta + China Rising + 3 Gold BattlePacks (???)

Aπλη εκδοση = BF4 + China Rising

Καποια κουβεντα για την πολιτικη του premium ακομα δεν εχει ακουστει...

Κατι ειχε αναφερθει πριν καιρο για day 1 premium αλλα δεν εχει επιβεβαιωθει ακομα.

Νομιζω και ιδιοι το ψαχνουν ακομα τι σταση θα κρατησουν με το premium.

Link to comment
Share on other sites

απο το mail που ερχεται σε οποιον επιλεγει για την alpha:

As a highly dedicated Battlefield player, we're enlisting you to join the Battlefield 4 Alpha Trial. The purpose of this trial is to perform a number of server-related tests in preparation for game launch, plus to garner your feedback on the new game.

The Alpha Trial version of the game will be available to download in your Origin "My Games library" on June 17. The trial will run for two weeks, with the game available for testing between 18:00 - 00:00 CET (09:00 - 15:00 PDT) each day.

You have been specifically selected for this trial because of your experience with the Battlefield series, and because you have opted-in to receive all Battlefield communications.

η επιλογη για την alpha γινεται random απο την ΕΑ και εχει ηδη ξεκινησει...

το αναφερω για να ξεκαθαρισουμε οτι η επιλογη του @spyros007 ηταν καθαρα τυχαια και δεν εχει να κανει με την προσφατη αγορα του pre-order απο το συγκεκριμενο καταστημα (που εχει καλη τιμη παντως)

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

η επιλογη για την alpha γινεται random απο την ΕΑ και εχει ηδη ξεκινησει...

το αναφερω για να ξεκαθαρισουμε οτι η επιλογη του @spyros007 ηταν καθαρα τυχαια και δεν εχει να κανει με την προσφατη αγορα του pre-order απο το συγκεκριμενο καταστημα

Μακάρι να έρθει και σε μας τους υπόλοιπους :)

Σκρινάκια θέλουμε αυριο :D:jump:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.